Sponser Sport Food Whey Isolate 94 - 425 g Doboz, Cookies & Cream (425 g)
Laktózmentes fehérjepor
13.990 Ft
(32.918 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Fűvel táplált tehenek tejéből
- Zsírszegény
- Ideális mindennapi felhasználásra
Leírás
A Sponser által gyártott Whey Isolate 94 port gondosan, egy Cross-Flow-Filtration során állítják elő. A por száraz állapotban 94%-os fehérje-, valamint magas, 25% -os BCAA-tartalommal rendelkezik. A laktózmentes termék ideális állóképességi és erőnléti edzésekhez.
Alkalmazás:
Vigye be kb. 30 perccel az edzés megkezdése előtt és/vagy közvetlenül edzés után, vagy igény szerint a napi fehérjebevitel kiegészítéseként.
Elkészítés:
Keverjen el 25 g port kb. 150 ml hideg vízben, vagy 20 g port kb. 200 ml tejben.
| Cikkszám: | SE-07011 |
|---|---|
| Tartalom: | 425 g |
| EAN: | 7611174070114 |
| Gyártói szám: | 07011 |
| Márka: | Sponser Sport Food |
| Adagolási forma: | Por |
| Edzés célja: | Izomépítés, Kitartás |
| Terméktípus: | Shake, Spiru-Tein és fehérje |
| Tárolási útmutató: | száraz, hűvös és fénytől védett helyen tárolandó |
| Megfelelő: | Izom |
| Fehérje típus: | Tejsavófehérje |
Az étrend-kiegészítők alkalmazása nem helyettesíti a változatos és kiegyensúlyozott táplálkozást. Gyermekek elől gondosan zárja el.
Az ajánlott napi mennyiséget ne lépje túl!
Az ajánlott napi mennyiséget ne lépje túl!
Összetevők
98 % tejsavófehérje izolátum, aroma, emulgeálószer (napraforgó lecitin), édesítőszer (szukralóz)
Tápérték
Összetevők
ásványi anyagok
| Összetevők | /adag (100 g) | /adag (20 g)[1] |
|---|---|---|
| kálcium | 450 mg | 113 mg |
| foszfor | 220 mg | 55 mg |
| kálium | 450 mg | 113 mg |
- 200 ml tejjel
aminosavak
| Összetevők | / 100 g |
|---|---|
| hisztidin | 1,7 g |
| izoleucin | 6,8 g |
| leucin | 10,7 g |
| lizin | 9,4 g |
| metionin + cisztin | 5 g |
| fenilalanin + tirozin | 6,4 g |
| treonin | 6,9 g |
| triptofán | 1,9 g |
| valin | 6,1 g |
| alanin | 5 g |
| arginin | 2,1 g |
| aszparaginsav | 11,4 g |
| glutaminsav | 17,9 g |
| glicin | 1,8 g |
| prolin | 6,1 g |
| szerin | 4,4 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | SPONSER EUROPE GmbH, Heuriedweg 30, 88131, Lindau, Németország, info@sponser-europe.com |
|---|