Allos Bio gyümölcskrém 75% - Meggy, 200 g
Finoman savanykás szendvicskrém
1.660 Ft
(8.300 Ft / kg, 27% áfával
-
Allos
Bio gyümölcskrém 75% - Sárgabarack
Gyümölcsös szendvicskrém
1.660 Ft(6.640 Ft / kg) -
Allos
Bio gyümölcskrém 75% - Eper
Kézzel szedett gyümölcsökből készült szendvicskrém
1.660 Ft(6.640 Ft / kg) -
Allos
Bio gyümölcskrém 75% - Áfonya
Finom szendvicskrém teljes ízzel
1.800 Ft(7.200 Ft / kg) -
Allos
Bio gyümölcskrém 75% - Málna
Vegán szendvicskrém több ízzel
1.990 Ft(7.960 Ft / kg) -
Allos
Bio gyümölcskrém 75% - Meggy
Finoman savanykás szendvicskrém
1.660 Ft(8.300 Ft / kg) -
Allos
Bio gyümölcskrém 75% - Fekete ribizli
Savanykás-édes szendvicskrém
1.660 Ft(6.640 Ft / kg) -
Allos
Bio gyümölcskrém 75% - Mangó
Egzotikus szendvicskrém tiszta ízzel
1.730 Ft(8.650 Ft / kg) -
Allos
Bio gyümölcskrém 75% - Szilva
Finom szendvicskrém több gyümölccsel és ízzel
1.660 Ft(6.640 Ft / kg) -
Allos
Bio gyümölcskrém 75% - Narancs
Napérlelte gyümölcsökből készült, finom szendvicskrém
1.730 Ft(8.650 Ft / kg) -
Allos
Bio gyümölcskrém 75% - Erdei gyümölcs
Szendvicskrém mély, testes jeggyel
1.800 Ft(7.200 Ft / kg) -
Allos
Bio gyümölcskrém 75% - Szeder
Csak természetes módon édesített, intenzív ízű szendvicskrém
1.800 Ft(7.200 Ft / kg)
Tulajdonságok és előnyök
- Agavésziruppal édesítve
- 54%-kal kevesebb cukor
- Vegán
-
Vegán -
Vegetáriánus -
Gluténmentes
Leírás
Tiszta gyümölcsíz a reggeli kenyérre: az ALLOS ezt most lehetővé teszi 75%-os bio gyümölcskrémével. Ehhez a változathoz a meggyet kíméletesen dolgozzák fel, és az agávészirup édességével egészítik ki. Az enyhe savasság és természetes édesség ideális kombinációja. Vegán és 54%-kal kevesebb cukrot tartalmaz.
| Cikkszám: | XPI-BIOG-359114 |
|---|---|
| Tartalom: | 200 g |
| EAN: | 4016249074234 |
| Gyártói szám: | 359114 |
| Márka: | Allos |
| Táplálkozási típusok: | Vegán, Vegetáriánus, Gluténmentes |
| Allergén - Mentes: | Gluténmentes |
| Terméktípus: | Lekvár |
| Terméktulajdonságok: | Vegán, Vegetáriánus |
| Tárolási útmutató: | száraz, hűvös és fénytől védett helyen tárolandó, felbontás után hűtött helyen tárolandó |
Összetevők
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 465 / 111 kj / kcal |
| zsír | 0,5 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,1 g |
| szénhidrát | 25 g |
| ebből cukor | 25 g |
| ballasztanyag | 1,6 g |
| | 0,8 g |
| só | 0,06 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Allos Hof-Manufaktur GmbH, Hoerneckestraße 39, 28217, Bremen, Németország, www.allos-hofmanufaktur.de/ueber-uns |
|---|