Alnatura Bio Zöldséglé - Frissen a termőföldről, 330 ml
Demeter-gazdálkodásból származó zöldségekkel
670 Ft
(2.030 Ft / l, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Aromás íz
- Sárgarépával, zellerrel és céklával
- Italként vagy levesalapként
-
Bio-minősített -
Vegán -
Vegetáriánus
Leírás
Fogyassza tisztán az Alnatura Bio Zöldséglevet, vagy használja levesek és szószok alapjául. A frissen a termőföldről feldolgozott sárgarépa, zeller és cékla leve acerolával és citromlével harmonikusan kiegyensúlyozva nyeri el aromás ízét.
A lé elkészítéséhez használt zöldségek Demeter-gazdálkodásból származnak.
| Cikkszám: | XPI-MM-141655 |
|---|---|
| Tartalom: | 330 ml |
| EAN: | 4104420133365 |
| Gyártói szám: | 141655 |
| Márka: | Alnatura |
| Adagolási forma: | Folyadék |
| Táplálkozási típusok: | Vegán, Vegetáriánus |
| Terméktípus: | Kész italok, por és szirup |
| Terméktulajdonságok: | Bio-minősített, Demeter, Vegán, Vegetáriánus |
| Általános megjegyzés: | Használat előtt jól rázza fel |
| Tárolási útmutató: | felbontás után gyorsan felhasználandó |
Összetevők
Tápérték
| Tápérték | / 100 ml |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 109 / 26 kj / kcal |
| zsír | 0,5 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,1 g |
| szénhidrát | 6,6 g |
| ebből cukor | 6,6 g |
| ballasztanyag | 0,5 g |
| | 0,5 g |
| só | 0,14 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Németország, www.alnatura.de |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Alnatura Bio Zöldséglé - Frissen a termőföldről
1 vásárlói vélemény más nyelven
3,0 az 5 csillagból
| 5 csillag | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 csillag | | 0 | (0%) |
| 3 csillag | | 1 | (100%) |
| 2 csillag | | 0 | (0%) |
| 1 csillag | | 0 | (0%) |
1 értékelés
Még nincs vásárlói vélemény magyar nyelven, de van 1 vásárlói vélemény más nyelven.
- Még nincs vélemény.