Alnatura - Értelmes termesztésből származó bio-termékek

Bio-termékek bio-gazdaságokból a fenntartható táplálkozás érdekében

Vásárlás kategóriák szerint

Szűrés és rendezés

Ár Allergén - Mentes Terméktulajdonságok Ayurveda terméktípusok
Szűrés

Alnatura: 1 - 30 a/az 687 termékből

Alnatura Bio céklalé

Alnatura Bio céklalé, 1 l

  • Direktlé
  • Naturland-minőség
  • Vegán
1.020 Ft (1.020 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio Barista borsóital

Alnatura Bio Barista borsóital, 1 l

  • Felhabosításhoz és keveréshez
  • Hozzáadott cukor nélkül*
  • Laktóz-, tejfehérje- és gluténmentes
790 Ft (790 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio kókuszital - Natúr

Alnatura Bio kókuszital -​ Natúr, 1 l

  • Hozzáadott cukor nélkül*
  • Glutén- és laktózmentes
  • Egzotikus íz
1.280 Ft (1.280 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio cékla direktlé - Tejsavval erjesztve

Alnatura Bio cékla direktlé -​ Tejsavval erjesztve, 500 ml

  • Ital és összetevő
  • 100% bio-gazdálkodás
  • Édes-aromás, lágy savakkal
710 Ft (1.420 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio kókuszital - Natúr

Alnatura Bio kókuszital -​ Natúr, 750 ml

  • 100% kókuszlé
  • Mindenféle adalékanyag nélkül
  • Lágy és enyhén édes ízű
1.580 Ft (2.107 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio tönköly csavartcső

Alnatura Bio tönköly csavartcső, 500 g

  • Ideális tésztasalátához
  • Bioland-minősített és vegán
  • Tönköly Németországból
1.200 Ft (2.400 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio tönkölyliszt - Type 630

Alnatura Bio tönkölyliszt -​ Type 630, 1 kg

  • Ideális süteményekhez és péksüteményekhez
  • Nagyon finomra őrölt
  • Bio-minőség Németországból
1.320 Ft (1.320 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio szűretlen szőlőlé

Alnatura Bio szűretlen szőlőlé, 1 l

  • 100% közvetlen gyümölcslé
  • Vörös szőlőből
  • Önmagában és hígítva is finom
1.170 Ft (1.170 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio mogyoróital - Natúr

Alnatura Bio mogyoróital -​ Natúr, 1 l

  • Mogyoró-nugát ízű
  • 5% bio-mogyorót tartalmaz
  • Laktóz-, tejfehérje- és gluténmentes
1.580 Ft (1.580 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio szójapehely

Alnatura Bio szójapehely, 500 g

  • Magas fehérjetartalommal
  • Főzéshez és müzlikhez
  • Európai termesztésből származó szójával
1.280 Ft (2.560 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio zabpehely - Finomszemű (Bioland)

Alnatura Bio zabpehely -​ Finomszemű (Bioland), 500 g

  • Extra finom minőség
  • Kásához, müzlihez, zöldségpogácsákhoz és sok máshoz
  • Tápanyagban és rostban gazdag
680 Ft (1.360 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio 5-gabona pehely

Alnatura Bio 5-​gabona pehely, 500 g

  • Nagyszemű pelyhek
  • Teljes kiőrlésű
  • Tökéletes müzlihez
860 Ft (1.720 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio lencsés ostya

Alnatura Bio lencsés ostya, 100 g

  • Fehérjében gazdag
  • Gluténmentes
  • Rágcsáláshoz és snackként
710 Ft (7.100 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio tönköly spirelli

Alnatura Bio tönköly spirelli, 500 g

  • Ideális pestohoz
  • Bioland-minősített és vegán
  • Tönköly Németországból
1.090 Ft (2.180 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio zabital - Natúr

Alnatura Bio zabital -​ Natúr, 1 l

  • Hozzáadott cukor nélkül*
  • Természetesen édes
  • Laktózmentes és zsírszegény
830 Ft (830 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio búzaliszt - Type 550

Alnatura Bio búzaliszt -​ Type 550, 1 kg

  • Ideális pizzatésztához és élesztős péksüteményekhez
  • Világos őrlemény
  • Bio-minőség Németországból
860 Ft (860 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio Cornflakes, édesítés nélkül

Alnatura Bio Cornflakes, édesítés nélkül, 300 g

  • Ropogós és aromás
  • Édesítetlen és klasszikusan hengerelt
  • 100%-ban bio és vegán
1.020 Ft (3.400 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio Barista zabital, szójával

Alnatura Bio Barista zabital, szójával, 1 l

  • Édes ízű és tartalmas
  • Habosításhoz és sűrítéshez
  • Hozzáadott cukor*, laktóz és tejfehérje nélkül
830 Ft (830 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio kesudióital - Natúr

Alnatura Bio kesudióital -​ Natúr, 1 l

  • Hozzáadott cukor nélkül
  • Tipikus kesudió ízek
  • Laktóz, tejfehérje és glutén nélkül
1.620 Ft (1.620 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio tönköly vajas keksz

Alnatura Bio tönköly vajas keksz, 150 g

  • Ropogós snack
  • Cukorral és mézzel édesítve
  • 3 csomag, egyenként 5 db keksszel
900 Ft (6.000 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio citromlé

Alnatura Bio citromlé, 750 ml

  • Bio-minőség
  • Vegán
  • Spanyol és olasz citromokból
1.840 Ft (2.453 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio szójaital - Natúr

Alnatura Bio szójaital -​ Natúr, 1 l

  • Hozzáadott cukor nélkül*
  • Receptúra csak két összetevőből
  • Glutén- és laktózmentes
830 Ft (830 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio zabital - Vanília

Alnatura Bio zabital -​ Vanília, 1 l

  • Lágy íz
  • Sokoldalúan használható
  • Laktóz és hozzáadott cukor nélkül
860 Ft (860 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Bio sárgarépa direktlé - Tejsavval erjesztve

Alnatura Bio sárgarépa direktlé -​ Tejsavval erjesztve, 500 ml

  • 100% direktlé
  • A-provitaminban gazdag
  • Italként vagy főzéshez
710 Ft (1.420 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio csicseriborsó

Alnatura Bio csicseriborsó, 400 g

  • Olaszországból
  • Előfőzött
  • Tengeri sóval
560 Ft (1.400 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio búzaliszt Típus 1050

Alnatura Bio búzaliszt Típus 1050, 1 kg

  • 100% Demeter-gazdálkodásból származó búza
  • Egész szemes összetevő
  • Kiváló sütési tulajdonságok
860 Ft (860 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio mézes rizsostya

Alnatura Bio mézes rizsostya, 96 g

  • Édes snack
  • Csak 2 összetevő
  • Gluténmentes
900 Ft (9.375 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio csicseriborsó kuszkusz

Alnatura Bio csicseriborsó kuszkusz, 400 g

  • Csicseriborsólisztből
  • Rövid főzési idő
  • Fehérjében gazdag
1.650 Ft (4.125 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio müzliszelet - Juhar-datolya

Alnatura Bio müzliszelet -​ Juhar-​datolya, 150 g

  • Zabpehely alapú
  • Bio minőség
  • Vegán
830 Ft (5.533 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio zab crunchy - Csokoládé

Alnatura Bio zab crunchy -​ Csokoládé, 750 g

  • Ropogósra sütve
  • Csokoládés, ropogós élvezet
  • Zab- és teljes kiőrlésű búzapehellyel
2.030 Ft (2.707 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Az Alnatura 1984 óta gondoskodik arról, hogy bio-gazdaságokból származó kiváló minőségű bio-termékek kerüljenek az otthonába. Az Alnatura olyan bio-termékeket állít elő, amelyek hasznosak az emberek és a bolygó számára. A természet és a mezőgazdaság sokszínűsége megőrzésre kerül, illetve az értékes élelmiszerek a bio-gazdaságokból eljutnak az Ön konyhájába.

Fedezze fel az ízletes növényi italokat, a színes szendvicskrémeket, a kókuszból készült termékeket, a gyümölcsleveket, a különböző gabonákból álló tésztákat és sok más Alnatura terméket.