LAYENBERGER High Protein szelet, Vörösáfonya-fekete ribizli (35 g)
Kompakt fehérjeforrás útközben
632 Ft 670 Ft -6%
(18.057 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Óriási, 45%-os fehérjetartalom szeletenként
- Kevesebb, mint 2 g cukor adagonként
- Optimális tápanyag-egyensúly
Leírás
A Layenberger High Protein szeletek koncentrált fehérjeadagot kínálnak praktikus formátumban. Mivel a fehérje hozzájárul az izomnövekedéshez, ez a szelet tökéletes választás edzés után vagy fehérjében gazdag snackként. A receptúra nagyon alacsony cukortartalmú, így remekül illik az egészségtudatos életmódhoz.
A különböző fehérjeforrások kombinációja kiváló minőségű tápanyagprofilt eredményez. Mivel a fehérje hozzájárul az izomtömeg fenntartásához, ez a szelet segít kielégíteni a napi szükségletet. A szelet ezenkívül kellemes textúrájú is.
| Cikkszám: | XPI-MM-70360 |
|---|---|
| Tartalom: | 35 g |
| EAN: | 4036554703605 |
| Gyártói szám: | 70360 |
| Márka: | LAYENBERGER |
| Terméktípus: | Szeletek, Élelmiszer |
| Általános megjegyzés: | túlzott fogyasztás esetén hashajtó hatású lehet |
| Tárolási útmutató: | száraz, hűvös és fénytől védett helyen tárolandó |
| Nyomokban tartalmazhat: | C - Tojás, E - Földimogyoró, H - Diófélék |
| Megfelelő: | Izom |
Az ajánlott napi mennyiséget ne lépje túl!
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1486 / 355 kj / kcal |
| zsír | 12 g |
| ebből telített zsírsavak | 4,9 g |
| szénhidrát | 22 g |
| ebből cukor | 1,1 g |
| ebből többértékű alkohol | 19 g |
| ballasztanyag | 5 g |
| | 45 g |
| só | 0,49 g |
Összetevők
szarvasmarha kollagén hidrolizátum, 20 % étcsokoládé bevonat (kakaómassza, édesítőszer (maltit), kakaóvaj, emulgeálószer (szója-lecitin), Bourbon vanília aroma), tejfehérje, humektáns (glicerin), víz, szójafehérje, kókuszzsír, tejsavó fehérje, szója crispies (szójafehérje, rizsliszt, árpamaláta kivonat, só), 0,7 % tőzegáfonya[1], savanyítószer (citromsav), 0,5 % áfonya gyümölcspor (áfonya gyümölcspor, maltodextrin), természetes aroma, aroma, édesítőszer (szukralóz), színezék (valódi kármin (E120))
- fagyasztva szárított