Natural Power Whey Protein - 1000g, Vanília-Alma-Körte (1.000 g)
Kiváló minőségű, instantizált tejsavófehérje
18.490 Ft
(18.490 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Ausztriában készült
- 23 g fehérje/adag
- Kiváló oldhatóság
Leírás
A tejsavófehérje keverék 57% ultraszűrt tejsavófehérje koncentrátumból és 30% CFM tejsavófehérje izolátumból áll, magas BCAA- és aminosav tartalommal rendelkezik. A port kiváló oldhatóság és finom íz jellemzi.
Az Ausztriában készült termék a kiváló minőségű és gondosan, kézzel válogatott nyersanyagokon alapszik, amelyeket a legszigorúbb higiéniai és élelmiszer előírások szerint dolgoznak fel.
Ajánlott bevitel:
Keverjen el egy adag (30 g = kb. 3 csapott evőkanál) terméket 250 ml folyadékban. Az ajánlott mennyiség naponta 1-3 shake étkezések között és/vagy közvetlenül edzés után fogyasztva.
A tejsavófehérje ideális különböző desszertekhez is. Készítsen finom, fehérjével készült palacsintákat!
| Cikkszám: | NP-1903406 |
|---|---|
| Tartalom: | 1.000 g |
| EAN: | 9007776044833 |
| Gyártói szám: | 1903406 |
| Márka: | Natural Power |
| Adagolási forma: | Por |
| Edzés célja: | Izomépítés |
| Alkalmazás ideje: | Edzés után |
| Terméktípus: | Shake, Spiru-Tein és fehérje |
| Tárolási útmutató: | száraz, hűvös és fénytől védett helyen tárolandó |
| Megfelelő: | Izom |
Az ajánlott napi mennyiséget ne lépje túl!
Összetevők
94 % tejsavófehérje-izolátum, emulgeálószer (lecitin), aroma, koncentrátum (pórsáfrány, Spirulina), édesítőszer (szukralóz), színezék (karotin)
Tápérték
Összetevők
| Összetevők | / 100 g |
|---|---|
| valin | 5,16 g |
| izoleucin | 6,09 g |
| leucin | 8,97 g |
| fenilalanin | 2,54 g |
| treonin | 5,67 g |
| metionin | 1,86 g |
| lizin | 7,7 g |
| triptofán | 1,61 g |
| aszparaginsav | 9,39 g |
| szerin | 3,3 g |
| glutaminsav | 14,72 g |
| prolin | 5,08 g |
| glicin | 1,35 g |
| alanin | 4,15 g |
| tirozin | 2,37 g |
| hisztidin | 1,27 g |
| arginin | 1,52 g |
| cisztein | 1,78 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Almi GmbH, Hörschinger Straße 1, 4064, Oftering, Ausztria, office@naturalpower.at, www.naturalpower.at |
|---|