nu3 EAA por, Görögdinnye (400 g)
Az amino löket minden edzéshez
11.249 Ft 11.890 Ft -5%
(28.123 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Adagonként 4,6 g EAA tartalom
- Cukormentes, vegán és laktózmentes
- Gyümölcsös ízű, könnyen oldódik
-
Vegán -
Vegetáriánus -
Laktózmentes
Leírás
Maximalizálja az edzéseit egy extra adag esszenciális aminosavval. A nu3 EAA por mindent biztosít, amire szüksége lehet a fitneszcélok eléréséhez – teljesen cukormentes és 100%-ban vegán.
- 4,6 g EAA adagonként – ebből 3 g BCAA 2:1:1 arányban
- Ideális edzés előtt vagy közben
- Frissítő íz
- Kiváló oldhatóság – tökéletes shakerben
- Állati eredetű összetevőktől és laktózmentes
Elkészítési és adagolási javaslat:
Egyszerűen keverjen el 1 adagolókanálnyi (10 g) port 300 ml vízzel, és élvezze a gyümölcsös és könnyű edzésitalt. A legjobb eredmény elérése érdekében fogyassza közvetlenül az edzés előtt vagy közben.
| Cikkszám: | nu3-20358 |
|---|---|
| Tartalom: | 400 g |
| EAN: | 4260593954685 |
| Gyártói szám: | NU3_20358 |
| Márka: | nu3 |
| Adagolási forma: | Por |
| Edzés célja: | Izomépítés, Kitartás, Izomdefiníció |
| Táplálkozási típusok: | Vegán, Vegetáriánus, Laktózmentes |
| Allergén - Mentes: | Laktózmentes |
| Terméktípus: | Aminosavak |
| Terméktulajdonságok: | Vegán, Vegetáriánus, Zselatin nélkül, Tartósítószer nélkül, Ízfokozóktól mentes |
| Tárolási útmutató: | száraz, hűvös és fénytől védett helyen tárolandó |
| Nyomokban tartalmazhat: | A - Glutén, C - Tojás, F - Szójabab, G - Tej |
| Megfelelő: | Izom |
Az ajánlott napi mennyiséget ne lépje túl!
Összetevők
inulin, 15 % L-leucin, savanyítószer (citromsav, (L +) - borkősav (E334), almasav), L-izoleucin, L-valin, 5 % L-lizin-hidroklorid, 4 % L-fenil-alanin, 4 % L-hisztidin, aroma, 2 % L-treonin, 1,6 % L-metionin, édesítőszer (aceszulfám-K, szukralóz), savasságot szabályozó (nátrium-hidrogén-karbonát), 0,5 % L-triptofán, elválasztószer (szilícium-dioxid), színező élelmiszer (céklapor), emulgeálószer (napraforgó lecitin)
Összetevők
| Összetevők | maximális napi adag (10 g) |
|---|---|
| BCAAs | 3 g |
| L-hisztidin | 0,4 g |
| L-izoleucin | 0,75 g |
| L-leucin | 1,5 g |
| L-metionin | 0,16 g |
| L-fenilalanin | 0,4 g |
| L-treonin | 0,2 g |
| L-triptofán | 0,05 g |
| L-valin | 0,75 g |
| lizin | 0,4 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | nu3 GmbH, Brückenstrasse 5, 10179, Berlin, Németország, www.nu3.de |
|---|