Vilgain Clear Whey Isolate (500 g)
Frissítő tejsavófehérje-izolátum gyümölcsös limonádéként
12.890 Ft
(25.780 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Több mint 84%-os fehérjetartalom
- Kémiai habzásgátlóktól mentes
- Szteviol-glikozidokkal édesítve
Kapcsolódó termékek
Leírás
A Vilgain Clear Whey Isolate gyümölcsös alternatívát kínál a klasszikus, tejes fehérjeturmixokkal szemben. Az ital íze egy frissítő limonádéra vagy jegesteára emlékeztet. A por kiváló minőségű tejsavófehérje-izolátumból áll, és magas fehérjetartalom jellemzi. A fehérjék hozzájárulnak az izomtömeg növekedéséhez és támogatják az izomtömeg fenntartását. Egy elkészített adag kevesebb mint 90 kilokalóriát tartalmaz. A gyártás során mellőzik a szukralóz mesterséges édesítőszert. Az édesség a stevia növényből származó természetes szteviol-glikozidokból ered. Emellett a termék nem tartalmaz mesterséges színezékeket vagy kémiai habzásgátlókat. Emiatt rázáskor természetes hab képződik. Az izolátum esszenciális aminosavakat és nagy arányban elágazó láncú aminosavakat (BCAA) is biztosít.
Fogyasztási javaslat:
Keverjen el egy 25 g-os adagot (1 mérőkanál/tasak) egy shakerben 300 - 400 ml vízzel.
Rázás után várjon körülbelül 20 másodpercet, amíg a hab leülepszik. Ideális esetben öntse át egy szűrőn a hab kiszűrése érdekében.
Az elkészült ital savanykás íze miatt a gyártó javasolja, hogy ne éhgyomorra fogyassza.
| Cikkszám: | VIL-46079 |
|---|---|
| Tartalom: | 500 g |
| EAN: | 8595717726449 |
| Gyártói szám: | 46079 |
| Márka: | Vilgain |
| Edzés célja: | Izomépítés, Fogyás - Zsírvesztés |
| Alkalmazás ideje: | Edzés után, Néha |
| Terméktípus: | Shake, Spiru-Tein és fehérje |
| Tárolási útmutató: | száraz, hűvös és fénytől védett helyen tárolandó |
| Fehérje típus: | Tejsavófehérje |
Az ajánlott napi mennyiséget ne lépje túl!
Tápérték
| Tápérték | / 100 g | /adag (25 g) |
|---|---|---|
| energia tartalom / energia | 1474 / 352 kj / kcal | 368 / 88 kj / kcal |
| zsír | 0,2 g | 0 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,1 g | 0 g |
| szénhidrát | 2,9 g | 0,7 g |
| ebből cukor | 1,1 g | 0,3 g |
| | 85 g | 21 g |
| só | 0,11 g | 0,03 g |
Összetevők
Aminosav profil
| Összetevők | / 100 g |
|---|---|
| izoleucin | 5 g |
| leucin | 9,7 g |
| lizin | 10 g |
| metionin | 2,1 g |
| fenilalanin | 2,65 g |
| treonin | 6,1 g |
| triptofán | 1,9 g |
| valin | 4,7 g |
| hisztidin | 1,35 g |
| arginin | 1,75 g |
| aszparaginsav | 10,5 g |
| glutamin | 16,2 g |
| glicin | 1,45 g |
| alanin | 4,75 g |
| prolin | 5,45 g |
| szerin | 4,65 g |
| tirozin | 2,6 g |
| cisztein | 2,2 g |
Összetevők
97 % instant tejsavófehérje izolátum (tej), természetes aromák, sárgarépalé koncentrátum, édesítőszer (szteviol-glikozidok Stevia-ból)