Vilgain Teljes kiőrlésű toast kenyér, 370 g
Puha, teljes kiőrlésű pékáru hét természetes összetevőből, kemény héj nélkül
935 Ft 1.220 Ft -23%
(2.527 Ft / kg, 18% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Hozzáadott cukor nélkül és tisztán vegán
Olasz olívaolajjal finomítva
Élelmi rostok teljes kiőrlésű búzából
-
Cukor nélkül -
Vegán -
Vegetáriánus
Kapcsolódó termékek
Leírás
A Vilgain teljes kiőrlésű toast kenyér puha textúrát biztosít kemény héj nélkül. A receptúra hét természetes összetevőre korlátozódik, és teljesen mentes a mesterséges tartósítószerektől. A kiváló minőségű olasz búzaliszt és a kovász használatának köszönhetően a kenyér levegős állagot és visszafogott ízvilágot kap. A benne lévő olívaolaj egyszeresen telítetlen zsírsavak forrásaként szolgál, és biztosítja, hogy a szeletek a csomagolás felbontása után, megfelelő tárolás mellett akár 14 napig megőrizzék puhaságukat. Ez a termék ideális a napi étrendbe, legyen szó szendvicsek alapjáról vagy közvetlenül a kenyérpirítóból tálalva.
| Cikkszám: | VIL-37782 |
|---|---|
| Tartalom: | 370 g |
| EAN: | 8595717720249 |
| Gyártói szám: | 37782 |
| Márka: | Vilgain |
| Táplálkozási típusok: | Vegán, Vegetáriánus, Cukormentes |
| Allergén - Mentes: | Szójamentes, Mustár-mentes |
| Terméktípus: | Élelmiszer |
| Terméktulajdonságok: | Cukor nélkül, Vegán, Vegetáriánus, Tartósítószer nélkül |
| Tárolási útmutató: | száraz, hűvös és fénytől védett helyen tárolandó |
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1068 / 255 kj / kcal |
| zsír | 4,1 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,7 g |
| szénhidrát | 44 g |
| ebből cukor | 6,5 g |
| ballasztanyag | 5,1 g |
| | 8 g |
| só | 1,34 g |
Összetevők
54 % teljes kiörlésű búzaliszt, víz, búza kovász (búzaliszt, víz), 3 % olívaolaj, só, sörélesztő, búzamaláta liszt, búzaglutén