Allos Bio szendvicskrém - Avokádó, 140 g
Kurkumával és borssal finomított
1.330 Ft
(9.500 Ft / kg, 27% áfával
-
Allos
Bio szendvicskrém - Arrabbiata
Finom paradicsomból és intenzív paprikából készült
1.330 Ft(9.500 Ft / kg) -
Allos
Bio szendvicskrém - Mangó-curry
Kenéshez vagy mártogatáshoz
1.330 Ft(9.500 Ft / kg) -
Allos
Bio szendvicskrém - Paprika-chili
Agávésziruppal és szűz olívaolajjal finomítva
1.330 Ft(9.500 Ft / kg) -
Allos
Bio szendvicskrém - Borsó-masala
Repceolajjal készül
1.330 Ft(9.500 Ft / kg) -
Allos
Bio szendvicskrém - Koktélparadicsom-bazsalikom
Krémes és lágyan kenhető
1.330 Ft(9.500 Ft / kg) -
Allos
Bio szendvicskrém - Toszkána
Padlizsánnal, cukkinivel és paprikával
1.330 Ft(9.500 Ft / kg) -
Allos
Bio szendvicskrém - Avokádó
Kurkumával és borssal finomított
1.330 Ft(9.500 Ft / kg)
Tulajdonságok és előnyök
- Vegán
- Enyhén fűszeres
- Repceolajjal
-
Vegán -
Vegetáriánus -
Gluténmentes -
Laktózmentes
Leírás
Az ALLOS vegán bio avokádós szendvicskréme repceolajjal, kurkumával, borssal, fokhagymával és más értékes összetevőkkel készül. Krémes állaggal és kiváló, enyhén fűszeres ízzel rendelkezik, valamint nagyszerű örömet szerez uzsonnázás közben.
| Cikkszám: | XPI-BIOG-287171 |
|---|---|
| Tartalom: | 140 g |
| EAN: | 4016249172350 |
| Gyártói szám: | 287171 |
| Márka: | Allos |
| Táplálkozási típusok: | Vegán, Vegetáriánus, Gluténmentes, Laktózmentes |
| Allergén - Mentes: | Gluténmentes, Laktózmentes |
| Terméktípus: | Kenés |
| Terméktulajdonságok: | Vegán, Vegetáriánus |
| Tárolási útmutató: | száraz, hűvös és fénytől védett helyen tárolandó |
Összetevők
20 % avokádó[1], repceolaj[1], ivóvíz, paradicsom[1], napraforgómag[1], citromlé[1], hagyma[1], agávészirup[1], tengeri só, spenót por[1], fehérje por (napraforgómagból)[1], tápióka keményítő[1], fokhagyma[1], Kurkuma[1], fehér bors[1], savanyítószer (citromsav), antioxidánsszer (aszkorbinsav (300e))
- ökológiai mezőgazdaságból
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1256 / 300 kj / kcal |
| zsír | 28 g |
| ebből telített zsírsavak | 2,3 g |
| szénhidrát | 7,6 g |
| ebből cukor | 5,1 g |
| ballasztanyag | 2,4 g |
| | 3,1 g |
| só | 1,3 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Allos Hof-Manufaktur GmbH, Hoerneckestraße 39, 28217, Bremen, Németország, www.allos-hofmanufaktur.de/ueber-uns |
|---|