Alnatura Bio datolya, magozott, 200 g

Sokoldalúan felhasználható összetevő számos ételhez

860 Ft

(4.300 Ft / kg, 27% áfával - Szállítási díjak )

Tartalom: 200 g

raktáron

Kiszállítás szeptember 30., szerda-ig, amennyiben hétfő 23:59-ig rendel.

Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 17.000 Ft-tól
Szállítás és kézbesítés - További információk

Tulajdonságok és előnyök

  • Édeskés
  • Bio minőség
  • Kénmentes
  • Bio-minősített Bio-minősített
  • Vegán Vegán
  • Vegetáriánus Vegetáriánus

Gyakran együtt vásárolt a Alnatura Bio datolyás brownie szelet, 34 g termékkel

Alnatura Bio datolya, magozott, 200 g 860 Ft (4.300 Ft / kg)
Alnatura Bio datolyás brownie szelet, 34 g 530 Ft (15.588 Ft / kg)
Teljes összeg: 1.390 Ft
Leírás

Az Alnatura bio, magozott datolyája gyümölcsös, enyhén mézes ízével nyűgöz le. Tartósításuk szárítással és pasztőrözéssel történik. A datolya önmagában is fogyasztható, emellett müzliben vagy gyümölcssalátában is kiválóan ízlik. Chutney-khoz és curryételekhez is felhasználható, hogy egzotikus ízt kölcsönözzön az ételeknek.

Cikkszám: XPI-MM-125178
Tartalom: 200 g
EAN: 4104420262850
Gyártói szám: 125178
Márka: Alnatura
Táplálkozási típusok: Vegán, Vegetáriánus
Terméktípus: Gyümölcsök és Szárított gyümölcsök
Terméktulajdonságok: Bio-minősített, Vegán, Vegetáriánus
Tárolási útmutató: hűvös és száraz helyen tárolandó
Nyomokban tartalmazhat: E - Földimogyoró, H - Diófélék, N - Szezámmag
Összetevők

datolya[1]

  1. biológiai gazdálkodásból
Tápérték
Tápérték / 100 g
energia tartalom / energia 1239 / 296 kj / kcal
zsír 0,5 g
  ebből telített zsírsavak 0,2 g
szénhidrát 67 g
  ebből cukor 55 g
ballasztanyag 8,7 g
fehérje 2,3 g
só 0,03 g
Jogi információk
Felelős élelmiszeripari vállalat: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Németország, www.alnatura.de

Hasonló termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vásárlói vélemények

Vásárlói vélemény magyar nyelven: Alnatura Bio datolya, magozott

Kapcsolódó termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder