Alnatura Bio zöldséglé, 500 ml
Különböző zöldségfajtákkal
700 Ft
(1.400 Ft / l, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Direkt lé
- Gyógynövénysóval finomítva
- Ideális levesekhez és szószokhoz
-
Vegán -
Vegetáriánus
Leírás
Fogyassza a zöldséglevet tisztán, vagy használja fel levesek és szószok alapjául. A receptúrában szereplő különböző zöldségfajtákat gyógynövényes tengeri sóval és kaporral finomítják, amely harmonikus és aromás ízt garantál.
| Cikkszám: | XPI-MM-128766 |
|---|---|
| Tartalom: | 500 ml |
| EAN: | 4104420072862 |
| Gyártói szám: | 128766 |
| Márka: | Alnatura |
| Adagolási forma: | Folyadék |
| Táplálkozási típusok: | Vegán, Vegetáriánus |
| Terméktípus: | Kész italok, por és szirup |
| Terméktulajdonságok: | Vegán, Vegetáriánus |
| Általános megjegyzés: | Használat előtt jól rázza fel |
| Tárolási útmutató: | felbontás után gyorsan felhasználandó |
Összetevők
67 % paradicsomlé[1], 13 % sárgarépalé[2], 6 % savanyú káposztalé[2], 4 % zellerlé[2], 4 % céklalé[2], 2 % uborkalé[2], 2 % paprika pép[1], hagymalé[2], bablé[2], kaporlé[1], fűszersó[1] (tengeri só, gyógynövények[1])
- ellenőrzött biológiai gazdálkodásból (k.b.L.)
- tejsav fermentált / biológiai gazdálkodásból
Tápérték
| Tápérték | / 100 ml |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 80 / 19 kj / kcal |
| zsír | 0,5 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,1 g |
| szénhidrát | 3,5 g |
| ebből cukor | 3,3 g |
| ballasztanyag | 0,6 g |
| | 0,9 g |
| só | 0 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Németország, www.alnatura.de |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Alnatura Bio zöldséglé
2 vásárlói vélemény más nyelven
4,8 az 5 csillagból
| 5 csillag | | 3 | (75%) |
|---|---|---|---|
| 4 csillag | | 1 | (25%) |
| 3 csillag | | 0 | (0%) |
| 2 csillag | | 0 | (0%) |
| 1 csillag | | 0 | (0%) |
4 értékelés
Még nincs vásárlói vélemény magyar nyelven, de van 2 vásárlói vélemény más nyelven.
- Még nincs vélemény.