nutri + Vegán 6K proteinpor, Mangó - Barack (1.000 g)
Szójából, búzából, rizsből, borsóból, napraforgómagból és mandulából származó fehérje
13.990 Ft
(13.990 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- 6 növényi alapú fehérjeforrás
- Legalább 20 g fehérje adagonként
- Ideális a mindennapi testmozgáshoz
-
Vegán -
Vegetáriánus -
Laktózmentes
Leírás
Növényi alapú proteinpor szójából, búzából, rizsből, borsóból, napraforgómagból és mandulából – a változatos és kiegyensúlyozott étrendért.
Adagonként kb. 23 g fehérjével* támogatja a fehérjében gazdag étrendet – akár edzés közben, az irodában vagy otthon. Egyszerűen keverjen össze egy turmixot, vagy dobja fel a smoothie-kat, zabkását, müzlit vagy joghurtot extra növényi alapú fehérjével.
Élvezze kedvenc ízeit most – praktikus 1000 g-os csomagban.
Javasolt adagolás:
Keverjen el 30 g port 300 ml vízben vagy növényi alapú italban. Ideális esetben edzés után fogyassza.
Elkészítés:
Öntse a folyadékot egy shakerbe, és adjon hozzá 30 g port. Rázza fel erőteljesen, amíg a por teljesen fel nem oldódik. Az elkészítéshez proteinshaker használata ajánlott.
*Íztől függően
| Cikkszám: | nupl-X0008VYTRJ |
|---|---|
| Tartalom: | 1.000 g |
| EAN: | 4260351436866 |
| Gyártói szám: | X0008VYTRJ |
| Márka: | nutri + |
| Edzés célja: | Izomépítés |
| Alkalmazás ideje: | Edzés után |
| Táplálkozási típusok: | Vegán, Vegetáriánus, Laktózmentes |
| Allergén - Mentes: | Laktózmentes |
| Terméktípus: | Shake, Spiru-Tein és fehérje |
| Terméktulajdonságok: | GMO-mentes, Vegán, Vegetáriánus, Hozzáadott cukor nélkül |
| Tárolási útmutató: | száraz, hűvös és fénytől védett helyen tárolandó |
| Fehérje típus: | Növényi fehérje |
Az ajánlott napi mennyiséget ne lépje túl!
Összetevők
szójafehérje izolátum, búzafehérje, rizsprotein, borsófehérje izolátum, aroma, napraforgó fehérje, mandula fehérje, édesítőszer (szukralóz), színezék (karotin)
Tápérték
| Tápérték | / 100 g | /adag (30 g)[1] |
|---|---|---|
| energia tartalom / energia | 1578 / 377 kj / kcal | 473 / 113 kj / kcal |
| zsír | 2,7 g | 0,8 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,7 g | 0,2 g |
| szénhidrát | 6,9 g | 2 g |
| ebből cukor | 1 g | 0,3 g |
| ballasztanyag | 1,5 g | 0,5 g |
| | 80 g | 24 g |
| só[1] | 1,6 g | 0,5 g |
- a sótartalom kizárólag a természetben előforduló nátrium jelenlétének köszönhető
- 30 g 300 ml vízben
Összetevők
Aminosav profil
| Összetevők | / 100 g |
|---|---|
| L-leucin[2] | 6,1 g |
| L-lizin[2] | 3,6 g |
| L-treonin[2] | 2,6 g |
| L-valin[2] | 3,8 g |
| L-izoleucin[2] | 3,6 g |
| L-fenilalanin[2] | 4,2 g |
| L-metionin[2] | 1,1 g |
| L-triptofán[2] | 0,9 g |
| L-hisztidin | 1,9 g |
| L-prolin | 6,3 g |
| L-tirozin | 2,7 g |
| L-arginin | 4,9 g |
| L-glicin | 3 g |
| L-cisztein | 1,5 g |
| L-glutaminsav | 10,9 g |
| L-aszparaginsav | 6,2 g |
| L-szerin | 3,9 g |
| L-alanin | 2,9 g |
- esszenciális aminosavak
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Nutrition-Plus Germany, Herrenwiesenring 19, 53501 , Grafschaft, Németország, info@nutri-plus.de, www.nutri-plus.de |
|---|