Vilgain Bio avokádóolaj spray, 200 ml
Hidegen sajtolt bio avokádóolaj praktikus szórófejes flakonban
4.490 Ft
(22.450 Ft / l, 27% áfával
Fajta:
-
Vilgain
Bio avokádóolaj spray
Hidegen sajtolt bio avokádóolaj praktikus szórófejes flakonban
4.490 Ft(22.450 Ft / l) -
Vilgain
Bio kókuszolaj spray
Hidegen sajtolt, magas MCT-tartalmú kókuszolaj praktikus adagolóban
3.530 Ft(17.650 Ft / l) -
Vilgain
Extra szűz bio olívaolaj spray
Kíméletes hidegsajtolással készült extra szűz olívaolaj a tudatos konyhához
3.420 Ft(17.100 Ft / l)
Tulajdonságok és előnyök
- Hass és Fuerte fajtájú avokádó
- 270 °C-ig hőstabil sütéskor
- Tiszta bio minőségű összetevők
-
Vegán
Leírás
A Vilgain BIO avokádóolaj spray kiváló minőségű, extra szűz olajat visz közvetlenül az Ön konyhájába. A hidegen sajtolt olajat kenyai Hass és Fuerte fajtájú avokádóból nyerik, és biogazdálkodásból származik. A 270 °C-ig terjedő hőstabilitásnak köszönhetően a termék optimális hideg és meleg ételekhez. A speciális flakon szigorúan elkülöníti a hajtógázt az olajtól. Ezáltal megmarad a minőség, és a spray bármilyen szögben használható. Használat közben a gáz nem távozik. A vegán olaj telítetlen zsírsavakat tartalmaz. Az előállítás során teljes mértékben mellőzik a hozzáadott cukrot.
Használati utasítás:
Használat előtt jól rázza fel, és 10-15 cm távolságból permetezze az ételre vagy a serpenyőbe. Hideg és meleg konyhához egyaránt alkalmas. 1 másodperces nyomás kb. 1,8 ml szósznak felel meg. Az adagoló lehetővé teszi a standard adagolást (nyomás a közepére) vagy a kisebb adagolást (nyomás a hegyére).
Használati utasítás:
Használat előtt jól rázza fel, és 10-15 cm távolságból permetezze az ételre vagy a serpenyőbe. Hideg és meleg konyhához egyaránt alkalmas. 1 másodperces nyomás kb. 1,8 ml szósznak felel meg. Az adagoló lehetővé teszi a standard adagolást (nyomás a közepére) vagy a kisebb adagolást (nyomás a hegyére).
| Cikkszám: | VIL-45934 |
|---|---|
| Tartalom: | 200 ml |
| EAN: | 8595717722557 |
| Gyártói szám: | 45934 |
| Márka: | Vilgain |
| Adagolási forma: | Spray |
| Táplálkozási típusok: | Vegán |
| Terméktípus: | Élelmiszer |
| Terméktulajdonságok: | Vegán, Hozzáadott cukor nélkül |
| Tárolási útmutató: | száraz, hűvös és fénytől védett helyen tárolandó |
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 3467 / 828 kj / kcal |
| zsír | 92 g |
| ebből telített zsírsavak | 16 g |
| ebből egyszeresen telítetlen zsírsavak | 63 g |
| ebből többszörösen telítetlen zsírsavak | 12 g |
| szénhidrát | 0 g |
| ebből cukor | 0 g |
| | 0 g |
| só | 0 g |
Összetevők
100 % szűz avokádóolaj[1]
- ellenőrzött biológiai gazdálkodásból