Vilgain Fagyasztva szárított gyümölcs – Ananász, 50 g
Édes és aromás gyümölcs Kínából a reggelihez
2.320 Ft
(46.400 Ft / kg, 27% áfával
-
Vilgain
Fagyasztva szárított gyümölcs – Málna
Gyümölcsös és enyhén savanykás bogyók az igazi ínyenceknek
4.490 Ft(44.900 Ft / kg) -
Vilgain
Fagyasztva szárított gyümölcs – Sárkánygyümölcs
Egzotikus szuperfood ropogós formában bowl-okhoz
3.980 Ft(39.800 Ft / kg) -
Vilgain
Fagyasztva szárított gyümölcs – mangó
Édes és egzotikus gyümölcsdarabok a trópusi hangulatért
4.010 Ft(40.100 Ft / kg) -
Vilgain
Fagyasztva szárított gyümölcs – Ananász
Édes és aromás gyümölcs Kínából a reggelihez
2.320 Ft(46.400 Ft / kg) -
Vilgain
Fagyasztva szárított gyümölcs – Erdei bogyós gyümölcsök
Színes bogyós gyümölcs-keverék a bowl-ok maximális változatosságáért
2.100 Ft(46.667 Ft / kg) -
Vilgain
Fagyasztva szárított gyümölcs – Banán
Ropogós banánszeletek természetes snackként útközben
1.290 Ft(12.900 Ft / kg) -
Vilgain
Fagyasztva szárított gyümölcs – Őszibarack
Lágy gyümölcsszeletek nyárias aromával a mindennapokhoz
3.680 Ft(36.800 Ft / kg) -
Vilgain
Fagyasztva szárított gyümölcsök – Vad áfonya
Apró, aromás vadon termő bogyók az Ön étrendjéhez
3.530 Ft(35.300 Ft / kg) -
Vilgain
Fagyasztva szárított gyümölcs – Meggy
Savanykás-gyümölcsös magozott meggy a konyhába
2.030 Ft(40.600 Ft / kg) -
Vilgain
Fagyasztva szárított gyümölcs – Eper
Egész piros gyümölcsök telt aromával a müzlihez
3.830 Ft(38.300 Ft / kg) -
Vilgain
Fagyasztva szárított gyümölcs - Vad szeder
Sötét és aromás bogyók a konyhai gyümölcsös alkotásokhoz
1.290 Ft(43.000 Ft / kg)
Tulajdonságok és előnyök
- 100% gyümölcs, hozzáadott cukor nélkül
- Kíméletesen fagyasztva szárított és ropogós
- Származási ország: Kína
Leírás
Ez a fagyasztva szárított ananász intenzív és egzotikus ízt kínál a mindennapi étrendhez. A speciális vákuumeljárásnak köszönhetően a gyümölcs megőrzi természetes szerkezetét és teljes aromáját. Ön egy mesterséges adalékanyagoktól és tartósítószerektől mentes terméket fogyaszthat. A ropogós textúra az ananászt a bowl-ok ideális összetevőjévé teszi.
Javasolt adagolás:
A fagyasztva szárított gyümölcsöt mindenhol használhatja, ahol friss gyümölcsöt is használna. Díszítheti és ízesítheti vele a kását, a joghurtot vagy a müzlit tejjel, finomíthatja vele a smoothie-kat, vagy egyszerűen fogyaszthatja praktikus snackként.
| Cikkszám: | VIL-38790 |
|---|---|
| Tartalom: | 50 g |
| EAN: | 8595717723899 |
| Gyártói szám: | 38790 |
| Márka: | Vilgain |
| Terméktípus: | Gyümölcsök és Szárított gyümölcsök |
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1599 / 382 kj / kcal |
| zsír | 0,1 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,1 g |
| szénhidrát | 89 g |
| ebből cukor | 53 g |
| ballasztanyag | 17 g |
| | 3,2 g |
| só | 0 g |
Összetevők
100 % ananász[1]
- fagyasztva szárított