anatis Naturprodukte Aminosav Glutamin, 350 g
Glutamin por fermentált növényekből
14.822 Ft 15.690 Ft -6%
(42.349 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Növényi aminosav
- Por alakban
- 100% vegán
-
Vegán -
Vegetáriánus -
Gluténmentes -
Laktózmentes
Leírás
Az anatis glutamin aminosav por fermentált növényekből származik. Az aminosavak esszenciális építőelemek a szervezetben, amelyeket az élelmiszerek révén juttatunk be, és ezt követően kb 100 000 új fehérjevegyületté alakulnak. A glutaminpor 100%-ban vegán és mentes a szintetikus anyagoktól.
Javasolt adagolás:
Napi 2 x 1 púpozott teáskanálnyit keverjen folyadékba; smoothie-khoz is alkalmas.
| Cikkszám: | AN-10104 |
|---|---|
| Tartalom: | 350 g |
| EAN: | 9120060960920 |
| Gyártói szám: | 10104 |
| Márka: | anatis Naturprodukte |
| Adagolási forma: | Por |
| Alkalmazás ideje: | Szükség szerint |
| Táplálkozási típusok: | Vegán, Vegetáriánus, Gluténmentes, Laktózmentes |
| Allergén - Mentes: | Gluténmentes, Tojásmentes, Szójamentes, Laktózmentes |
| Terméktípus: | Aminosavak |
| Terméktulajdonságok: | Élesztő mentes, Szintetikus adalékok nélkül, Vegán, Vegetáriánus, Búzamentes, Színezék nélkül, Hozzáadott cukor nélkül, Magnézium-sztearát NÉLKÜL |
| Aminosavak: | L-glutamin |
| Tárolási útmutató: | száraz, hűvös és fénytől védett helyen tárolandó |
| Megfelelő: | Immunrendszer |
Az étrend-kiegészítők alkalmazása nem helyettesíti a változatos és kiegyensúlyozott táplálkozást. Gyermekek elől gondosan zárja el.
Az ajánlott napi mennyiséget ne lépje túl!
Az ajánlott napi mennyiséget ne lépje túl!
Összetevők
| Összetevők | /adag (10 g) |
|---|---|
| L-glutamin | 10 g |
Összetevők
L-glutamin
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | ANATIS NATURPRODUKTE Handels GmbH, Mogersdorf 298, 8382, Mogersdorf, Ausztria, www.anatis-naturprodukte.com |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: anatis Naturprodukte Aminosav Glutamin
1 vásárlói vélemény más nyelven
5,0 az 5 csillagból
| 5 csillag | | 2 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 csillag | | 0 | (0%) |
| 3 csillag | | 0 | (0%) |
| 2 csillag | | 0 | (0%) |
| 1 csillag | | 0 | (0%) |
2 értékelés
Még nincs vásárlói vélemény magyar nyelven, de van 1 vásárlói vélemény más nyelven.
- Még nincs vélemény.