BioTechUSA Zero Sauce, Ketchup (350 ml)
Alacsony kalóriatartalmú öntet különböző ételekhez
Tulajdonságok és előnyök
- Hozzáadott cukor nélküli és zsírmentes
- Nagyon alacsony energiatartalom
- Glutén- és laktózmentes
-
Cukor nélkül -
Gluténmentes -
Laktózmentes
Hasonló termékek
Leírás
A Zero Sauce fantasztikus módot kínál arra, hogy fokozza az ételek ízét anélkül, hogy jelentősen befolyásolná a kalóriatartalmat. Zsír- és cukormentes receptúrájának köszönhetően ideális mind a tudatos étkezéshez, mind a szigorúbb diétákhoz. A különböző ízek sokoldalú felhasználást tesznek lehetővé a konyhában.
Összetételének köszönhetően ez a szósz tökéletesen kiegészíti húsételeket, salátákat vagy köreteket. Mivel nem tartalmaz glutént és laktózt, könnyen beilleszthető a legkülönfélébb étrendekbe. A praktikus adagoló flakon tiszta kezelést és egyéni ízlés szerinti adagolást tesz lehetővé.
Javasolt fogyasztás és tárolás:
Fogyassza a szószt ízlés szerint étkezéseihez. Egy adag kb. 5 ml. Használat előtt jól rázza fel!
Felbontás után hűtőszekrényben tárolandó és rövid időn belül el kell fogyasztani.
| Cikkszám: | BIO-26008010100 |
|---|---|
| Tartalom: | 350 ml |
| EAN: | 5999076233120 |
| Gyártói szám: | 26008010100 |
| Márka: | BioTechUSA |
| Táplálkozási típusok: | Gluténmentes, Cukormentes, Laktózmentes |
| Allergén - Mentes: | Gluténmentes, Laktózmentes |
| Terméktípus: | Élelmiszer |
| Terméktulajdonságok: | Aszpartám mentes, GMO-mentes, Cukor nélkül |
| Tárolási útmutató: | száraz, hűvös és fénytől védett helyen tárolandó, felbontás után hűtött helyen tárolandó |
Összetevők
ivóvíz, ecet, 3 % paradicsompüré, sűrítőszer (cellulózgumi, Xanthan, guarmag liszt), rostok (citromhéj, lime héj), só, fűszer, savanyítószer (Acidum Lacticum (tejsav), citromsav), fűszer (koriander), fekete sárgarépa kivonat, színezék (karotinok), tartósítószer (kálium-szorbát), édesítőszer (szukralóz), aroma
Tápérték
| Tápérték | / 100 ml |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 54 / 13 kj / kcal |
| zsír | 0 g |
| ebből telített zsírsavak | 0 g |
| szénhidrát | 1,8 g |
| ebből cukor | 0 g |
| ballasztanyag | 1,9 g |
| | 0 g |
| só | 1,9 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | BiotechUSA Kft., Huszti út 60, 1033, Budapest, Magyarország, shop.biotechusa.at |
|---|