Classic Ayurveda Dal indian, bio, 300 g
Tradicionális receptúra vörös lencséből és kókusztejből, finom fűszerekkel
2.540 Ft
(8.467 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Vegán fehérjeforrás vörös lencséből
- Kókusztejjel és gyümölcsös paradicsommal
- Mindössze 20 perc alatt tálalható
-
Vegán -
Vegetáriánus
Leírás
Ez a Classic Ayurveda ayurvédikus keverék lehetővé teszi Önnek egy klasszikus dal egyszerű elkészítését. Az alapot a vörös lencse adja, amely a kókusztejportól bársonyosan krémes állagot kap. A gyümölcsös paradicsomot és a hagymát a római kömény, a paprika, a gyömbér és a chili harmonikus fűszerkompozíciója egészíti ki. Az ízprofilt a kősó, a mustármag, a turbolya és az Asafoetida teszi teljessé. Minden mezőgazdasági összetevő ellenőrzött biológiai gazdálkodásból származik, és egy kiadós, fűszeres ételt kínál, enyhe csípősséggel.
Elkészítés:
1 adag (60 g)
Öntsön 150 ml vizet egy edénybe, és forralja fel. Adjon hozzá 60 g (kb. fél csésze) dal-keveréket, majd alacsony lángon, alkalmankénti kevergetés mellett főzze 20 percig. Ízlés szerint adjon hozzá ghee-t vagy olajat, és szükség esetén sózzon utána.
| Cikkszám: | XAY-AN-10736 |
|---|---|
| Tartalom: | 300 g |
| EAN: | 4032582022541 |
| Gyártói szám: | 10736 |
| Márka: | Classic Ayurveda |
| Táplálkozási típusok: | Vegán, Vegetáriánus |
| Terméktulajdonságok: | Vegán, Vegetáriánus |
| Tárolási útmutató: | száraz, hűvös és fénytől védett helyen tárolandó |
Összetevők
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1503 / 359 kj / kcal |
| zsír | 4 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,35 g |
| szénhidrát | 52 g |
| ebből cukor | 3 g |
| ballasztanyag | 11 g |
| | 21 g |
| só | 1,27 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Amla Natur GmbH, Butterberg 3, 21279, Drestedt, Németország, www.amla.com |
|---|