TEEKANNE Bio Gyógynövénykert - Csalán, 20 dupla kamrás teafilter (36 g)
Meglepő ízkombináció
1.540 Ft
(42.778 Ft / kg, 27% áfával
Fajta:
-
TEEKANNE
Bio gyógynövénykert
Élvezze a természet erejét
1.540 Ft(51.333 Ft / kg) -
TEEKANNE
Bio Gyógynövénykert - Borsmenta
Egész évben népszerű tea
1.540 Ft(44.000 Ft / kg) -
TEEKANNE
Bio Gyógynövénykert - Hegyi gyógynövények
Illatos keverék
1.580 Ft(43.889 Ft / kg) -
TEEKANNE
Bio Gyógynövénykert - Kamilla-Édeskömény
Népszerű gyógynövények
1.540 Ft(48.125 Ft / kg) -
TEEKANNE
Bio gyógynövénykert
Élvezze a természet erejét
1.540 Ft(51.333 Ft / kg) -
TEEKANNE
Bio Gyógynövénykert - Csalán
Meglepő ízkombináció
1.540 Ft(42.778 Ft / kg) -
TEEKANNE
Bio Gyógynövénykert - Édeskömény-Ánizs-Kömény
Népszerű a fiatalok és az idősek körében
1.540 Ft(34.222 Ft / kg)
Tulajdonságok és előnyök
- Citromfűvel
- Fanyar és friss
Leírás
Az enyhén fanyar csalán ízt a citromfű friss jegyei egészítik ki.
| Cikkszám: | XPI-TK-76087 |
|---|---|
| Tartalom: | 36 g |
| EAN: | 9001475042916 |
| Gyártói szám: | 76087 |
| Márka: | TEEKANNE |
| Tea: | Teafilter |
| Terméktípus: | Teák |
Összetevők
78 % csalán, 18 % citromcirok, fodormenta
Tápérték
| Tápérték | / 100 ml |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 4 / 1 kj / kcal |
| zsír | <0,1 g |
| ebből telített zsírsavak | <0,1 g |
| szénhidrát | <0,1 g |
| ebből cukor | <0,1 g |
| | 0,1 g |
| só | 0,01 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | TEEKANNE GmbH, Münchner Bundesstr. 120, 5020, Salzburg, Ausztria, www.teekanne.at/de-at |
|---|