Újdonságok

Új termékeink az Ön számára!

Szűrés és rendezés

Ár Highlights Márka Adagolási forma Allergén - Mentes Terméktulajdonságok
Szűrés

Újdonságok: 1 - 30 a/az 97 termékből

OATLY Bio zabtejszín

OATLY Bio zabtejszín, 250 ml

  • Bio és vegán – mindenkinek megfelelő
  • Krémes, mint a tejszín, de növényi alapú
  • Ideális főzéshez és sütéshez
639 Ft 710 Ft (2.556 Ft / l)

Szállítás eddig: október 07.

OATLY Zabital - Barista Edition

OATLY Zabital -​ Barista Edition, 1,50 l

  • Habos, mint a valódi tej
  • Bármilyen kávéval harmonizál
  • Nem válik szét, szójamentes, kompromisszumok nélkül
1.383 Ft 1.540 Ft (922 Ft / l)

Szállítás eddig: október 07.

OATLY Kakaós zabital

OATLY Kakaós zabital, 1 l

  • Kakaóval készült
  • Csokoládés és krémes
  • Melegen és hidegen is finom
943 Ft 1.050 Ft (943 Ft / l)

Szállítás eddig: október 07.

Botanicy Candida Complex

Botanicy Candida Complex, 60 kapszula

  • C-vitamint biztosít
  • Bioflavonoidokat tartalmaz
  • Grapefruitmag-kivonattal
7.946 Ft 8.830 Ft (281.773 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

OATLY Barista Edition Lighter Taste zabital

OATLY Barista Edition Lighter Taste zabital, 1 l

  • Kevesebb zsír, teljes kávéélmény
  • Tökéletesen habos, mint egy kávézóban
  • Sokoldalú
1.247 Ft 1.390 Ft (1.247 Ft / l)

Szállítás eddig: október 19.

OATLY Vaníliás zabital

OATLY Vaníliás zabital, 1 l

  • Krémes, vaníliás ízzel
  • Kalciummal és vitaminokkal
  • 100% növényi alapú és szójamentes
1.010 Ft 1.130 Ft (1.010 Ft / l)

Szállítás eddig: október 07.

Botanicy Cranberry + D-Mannose

Botanicy Cranberry + D-​Mannose, 60 tabletta

  • Allergénmentes
  • Természetes kivonatokat tartalmaz
  • Növényi anyagokkal és vitaminokkal
9.129 Ft 10.190 Ft (152.150 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

OATLY Bio zabital - Original

OATLY Bio zabital -​ Original, 1 l

  • Kevés összetevő, 100% bio
  • Tej nélkül, adalékanyagok nélkül
  • Ideális főzéshez és reggelihez
1.010 Ft 1.130 Ft (1.010 Ft / l)

Szállítás eddig: október 07.

kruut Christmas-Shot

kruut Christmas-​Shot, 60 ml

  • Almaecettel, mézzel és fűszerekkel
  • Bio minősített és vegetáriánus
  • Tisztán vagy kevert italként fogyasztható
1.044 Ft 1.170 Ft (17.400 Ft / l)

Szállítás eddig: október 07.

OATLY Zabital - Standard

OATLY Zabital -​ Standard, 1 l

  • Krémes, 2,8 % zsírtartalommal
  • Kávéhoz és sok máshoz
  • Telített zsírok nélkül
1.010 Ft 1.130 Ft (1.010 Ft / l)

Szállítás eddig: október 07.

Botanicy Zündex forte Complex, 60 kapszula

  • Vitaminokkal és ásványi anyagokkal
  • Gondosan összehangolt receptúra
  • Válogatott növénykivonatok
9.468 Ft 10.590 Ft (197.250 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Yogi Tee Friss Fókusz Bio

Yogi Tee Friss Fókusz Bio, 17 teafilter (35,70 g)

  • Életerőt adó gyógytea-keverék
  • Frissítő nanamenta és tulsi
  • Pikáns citromkakukkfűvel kiegészítve
1.585 Ft 1.770 Ft (44.398 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

OATLY Bio zabital - Cappuccino Organic

OATLY Bio zabital -​ Cappuccino Organic, 235 ml

  • Vegán receptúra
  • Tökéletes útközben
  • Hidegen és melegen is fogyasztható
841 Ft 940 Ft (3.579 Ft / l)

Szállítás eddig: október 07.

Yogi Tee Meno Harmonie Bio

Yogi Tee Meno Harmonie Bio, 17 teafilter (34 g)

  • Kiváló íz
  • Gyümölcsös, enyhe gyógytea
  • Kiegyensúlyozó palástfű
1.585 Ft 1.770 Ft (46.618 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

OATLY Bio zabital - Moccaccino Organic

OATLY Bio zabital -​ Moccaccino Organic, 235 ml

  • Ideális útközben
  • Hidegen és melegen is fogyasztható
  • Édes, aromás íz
841 Ft 940 Ft (3.579 Ft / l)

Szállítás eddig: október 07.

Botanicy Sam-e forte

Botanicy Sam-​e forte, 60 kapszula

  • B-vitaminokkal
  • Átfogó komplex
  • Egyszerű és gyors adagolás
10.314 Ft 11.490 Ft (353.219 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Botanicy Menopauza nappal és éjszaka

Botanicy Menopauza nappal és éjszaka, 60 kapszula

  • Hormonok és vöröshere nélkül
  • Zsálya-, macskagyökér- és maca-kivonattal
  • B6-, B12- és D3-vitaminnal kiegészítve
9.806 Ft 10.990 Ft (313.291 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Fjuled Hydrogel Mango

Fjuled Hydrogel Mango, 50 ml

  • Vegán és gluténmentes
  • Ideális sportolás közben
  • Kellemes fogyasztás
1.112 Ft 1.240 Ft (22.240 Ft / l)

Szállítás eddig: október 07.

Fjuled Hydrogel Caramel-Coffee

Fjuled Hydrogel Caramel-​Coffee, 50 ml

  • Vegán és gluténmentes
  • Ideális sportolás közben
  • 16 mg koffein gélenként
1.146 Ft 1.280 Ft (22.920 Ft / l)

Szállítás eddig: október 07.

Botanicy Pro Mann Vital Complex

Botanicy Pro Mann Vital Complex, 90 kapszula

  • Kifejezetten férfiak számára
  • Előre adagolt mennyiségek
  • Kiváló minőségű tápanyagkomplex
9.806 Ft 10.990 Ft (198.101 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

My Perfect Shape Glucomannan 3000

My Perfect Shape Glucomannan 3000, 90 kapszula

  • Összehangolt receptúra
  • Növényi összetevők
  • Mindennapi fogyasztásra
4.698 Ft 5.220 Ft (74.571 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

OATLY Zabital - Cukormentes

OATLY Zabital -​ Cukormentes, 1 l

  • Hozzáadott cukor nélkül
  • Rostot tartalmaz
  • Semleges és sokoldalú
1.044 Ft 1.170 Ft (1.044 Ft / l)

Szállítás eddig: október 07.

My Perfect Shape Ascoblock 440

My Perfect Shape Ascoblock 440, 60 kapszula

  • Barnaalgaporral
  • Hozzáadott cukor nélkül
  • C-vitaminnal és krómmal kiegészítve
7.100 Ft 7.890 Ft (159.910 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Botanicy Kurkuma Complete görögszénával

Botanicy Kurkuma Complete görögszénával, 30 kapszula

  • Piperin hozzáadása nélkül
  • Praktikus adagolási forma
  • Összehangolt növényi kivonatok
7.946 Ft 8.830 Ft (690.957 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Botanicy Blue Boost Complex

Botanicy Blue Boost Complex, 30 kapszula

  • Cinkkel és szelénnel
  • Speciálisan férfiak számára
  • Összehangolt növényi összetevők
10.314 Ft 11.490 Ft (486.509 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Yogi Tee Fűszeres eper Bio

Yogi Tee Fűszeres eper Bio, 17 teafilter (34 g)

  • Ayurvédikus keverék
  • Gyümölcsös-csípős íz
  • Eper, hibiszkusz és chili keveréke
1.585 Ft 1.770 Ft (46.618 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Pukka Bio Mate Green citrus tea

Pukka Bio Mate Green citrus tea, 20 teafilter (36 g)

  • Aromás gyógynövénytea
  • Frissítő citrusos jegyek
  • Koffeintartalmú
1.450 Ft 1.620 Ft (40.278 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

masmi Menstruációs tölcsér

masmi Menstruációs tölcsér, M

  • A tamponok kiváló alternatívája
  • Orvosi TPE
  • Szilikon- és latexmentes
5.814 Ft 6.470 Ft

Szállítás eddig: október 07.

My Perfect Shape Day Burn

My Perfect Shape Day Burn, 120 kapszula

  • Cinkkel és krómmal
  • Számos növényi kivonattal
  • Mesterséges színezékektől mentes
9.806 Ft 10.990 Ft (125.718 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Pukka Bio Night Time Apple Chai tea

Pukka Bio Night Time Apple Chai tea, 20 teafilter (36 g)

  • Harmonikus keverék
  • Gyümölcsösen fűszeres
  • Almából származó finom édesség
1.585 Ft 1.770 Ft (44.028 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.