Vilgain Bio kókuszolaj spray, 200 ml
Hidegen sajtolt, magas MCT-tartalmú kókuszolaj praktikus adagolóban
3.530 Ft
(17.650 Ft / l, 27% áfával
-
Vilgain
Bio avokádóolaj spray
Hidegen sajtolt bio avokádóolaj praktikus szórófejes flakonban
4.490 Ft(22.450 Ft / l) -
Vilgain
Bio kókuszolaj spray
Hidegen sajtolt, magas MCT-tartalmú kókuszolaj praktikus adagolóban
3.530 Ft(17.650 Ft / l) -
Vilgain
Extra szűz bio olívaolaj spray
Kíméletes hidegsajtolással készült extra szűz olívaolaj a tudatos konyhához
3.420 Ft(17.100 Ft / l)
Tulajdonságok és előnyök
- 93%-os MCT-tartalommal
- Praktikus pumpás adagoló
- Ökológiai gazdálkodásból származó összetevők
Leírás
Ez a kókuszolaj spray az ökológiai gazdálkodásból származó, hidegen sajtolt kókuszdió prémium minőségét kínálja Önnek. Különösen magas, 93%-os MCT-tartalom jellemzi. Az ötletes szórófejes flakon teljesen elkülöníti a hajtógázt az olajtól, így a termék tisztasága maradéktalanul megmarad. Az adagoló rugalmasan használható: a közepére gyakorolt nyomás finom permetet hoz létre, míg a tetejének megnyomása célzott sugarat bocsát ki. Az olaj bármilyen szögből permetezhető.
Alkalmazás:
158 °C-os füstpontjával ideális ázsiai ételekhez, gofrihoz vagy smoothie-k kiegészítőjeként. Elsősorban hidegkonyhai ételekhez és rövid ideig tartó sütéshez alkalmas.
Használati utasítás:
Használat előtt jól rázza fel, majd 10-15 cm távolságból permetezze a hideg serpenyőre vagy az ételre.
1 másodperces nyomás = 1,8 ml olaj.
Az adagoló a közepét megnyomva normál adagoláshoz, a hegyét megnyomva pedig kisebb adagoláshoz használható.
| Cikkszám: | VIL-45935 |
|---|---|
| Tartalom: | 200 ml |
| EAN: | 8595717722564 |
| Gyártói szám: | 45935 |
| Márka: | Vilgain |
| Adagolási forma: | Spray |
| Terméktípus: | Élelmiszer |
| Tárolási útmutató: | száraz, hűvös és fénytől védett helyen tárolandó |
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 3542 / 846 kj / kcal |
| zsír | 94 g |
| ebből telített zsírsavak | 93,4 g |
| ebből egyszeresen telítetlen zsírsavak | 0,4 g |
| ebből többszörösen telítetlen zsírsavak | 0,2 g |
| szénhidrát | 0 g |
| ebből cukor | 0 g |
| | 0 g |
| só | 0 g |
Összetevők
100 % kókuszolaj[1]
- ellenőrzött biológiai gazdálkodásból