Vilgain Gluténmentes pizzatészta, 225 g
Kézzel készült és levegős pizzatészta Olaszországból a gluténmentes élvezetért
1.652 Ft 2.100 Ft -21%
(7.342 Ft / kg, 18% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Olaszországban, kézzel készült
- Gluténmentes és vegán
- Kevesebb mint 10 perc alatt kész
-
Gluténmentes
Leírás
Ez a pizzatészta Róma közelében, valódi kézi munkával készül. Az összetevők, mint a gluténmentes búza, a hajdina és a kukorica, az Abruzzo régió helyi gazdaságaiból származnak. A gyártáshoz használt víz tiszta, magashegyi forrásokból ered. Az olasz olívaolajat tartalmazó speciális receptúrának köszönhetően a tészta levegős és puha állagú lesz. A tésztát teljesen az egyéni ízlése szerint válogatott feltétekkel láthatja el. Így egy darabka autentikus Olaszországot varázsolhat közvetlenül a konyhájába.
Elkészítés:
Helyezze a feltéteket a tésztára ízlés szerint, majd süsse 5-7 percig 250-330 °C-on a sütőben. Kész!
Elkészítés:
Helyezze a feltéteket a tésztára ízlés szerint, majd süsse 5-7 percig 250-330 °C-on a sütőben. Kész!
| Cikkszám: | VIL-41887 |
|---|---|
| Tartalom: | 225 g |
| EAN: | 8595717703440 |
| Gyártói szám: | 41887 |
| Márka: | Vilgain |
| Táplálkozási típusok: | Gluténmentes |
| Allergén - Mentes: | Gluténmentes |
| Terméktípus: | Élelmiszer |
| Tárolási útmutató: | száraz, hűvös és fénytől védett helyen tárolandó |
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1089 / 260 kj / kcal |
| zsír | 2,7 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,4 g |
| szénhidrát | 57 g |
| ebből cukor | 2,7 g |
| ballasztanyag | 3 g |
| | 0,5 g |
| só | 1,3 g |
Összetevők
búzakeményítő[1], víz, kukoricakeményítő, Maisstarter (víz, kukoricaliszt), extra szűz olívaolaj, inulin (cikória), emulgeálószer (cellulóz), dextróz, módosított keményítő, só, hajdina liszt, útifű mag, stabilizátor (Xanthan)
- gluténmentes