Allos Bio édesítetlen zabkása - 3-magvas, 500 g
Magas rosttartalommal
1.818 Ft 2.030 Ft -10%
(3.636 Ft / kg, 18% áfával
Fajta:
-
Allos
Bio édesítetlen zabkása - 3-magvas
Magas rosttartalommal
1.818 Ft 2.030 Ft(3.636 Ft / kg) -
Allos
Bio édesítetlen zabkása - Ayurveda
Finom fűszerek találkoznak sárgabarackkal és teljes kiőrlésű zabpehellyel
1.818 Ft 2.030 Ft(4.040 Ft / kg) -
Allos
Bio édesítetlen zabkása - Füge-málna
Meleg reggeli
1.818 Ft 2.030 Ft(3.636 Ft / kg)
Tulajdonságok és előnyök
- Vegán
- 100% teljes kiőrlésű gabonapehely
- Hozzáadott cukor nélkül
-
Vegán -
Vegetáriánus
Leírás
Az olyan ízletes összetevőknek köszönhetően, mint a zab, tönkölybúza és purpur búza, egyáltalán nem fogja hiányolni az édességet. Az ALLOS édesítetlen 3-magvas zabkásája 100%-ban teljes kiőrlésű gabonapehelyből készül, és rengeteg rostot tartalmaz. A jó és egyszerű napindításért.
| Cikkszám: | XPI-BIOG-310394 |
|---|---|
| Tartalom: | 500 g |
| EAN: | 4016249236908 |
| Gyártói szám: | 310394 |
| Márka: | Allos |
| Táplálkozási típusok: | Vegán, Vegetáriánus |
| Terméktípus: | Élelmiszer, Reggelizőpelyhek és müzlik |
| Terméktulajdonságok: | Vegán, Vegetáriánus, Hozzáadott cukor nélkül |
| Tárolási útmutató: | száraz, hűvös és fénytől védett helyen tárolandó |
| Nyomokban tartalmazhat: | F - Szójabab, G - Tej, H - Diófélék, N - Szezámmag |
Összetevők
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1545 / 369 kj / kcal |
| zsír | 5,1 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,9 g |
| szénhidrát | 62 g |
| ebből cukor | 1,2 g |
| ballasztanyag | 10 g |
| | 13 g |
| só | 0,01 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Allos Hof-Manufaktur GmbH, Hoerneckestraße 39, 28217, Bremen, Németország, www.allos-hofmanufaktur.de/ueber-uns |
|---|