Alnatura Bio cékla és tengeri só sticks, 100 g
Csodálatos snackként és mártogatni
1.130 Ft
(11.300 Ft / kg, 18% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Tönkölylisztből és burgonyapehelyből
- Céklalé porral
- Sütőben sült
Leírás
Ezeket a tönkölylisztből és burgonyapehelyből készült bio stickeket céklaléporral és tengeri sóval finomítják, és sütőben sütik. Természetesen önmagukban is rágcsálhatók, vagy különféle mártogatósokkal is fogyaszthatók.
| Cikkszám: | XPI-MM-223416 |
|---|---|
| Tartalom: | 100 g |
| EAN: | 4104420254183 |
| Gyártói szám: | 223416 |
| Márka: | Alnatura |
| Terméktípus: | Snackek |
| Tárolási útmutató: | hűvös és száraz helyen tárolandó |
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1637 / 391 kj / kcal |
| zsír | 11 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,8 g |
| szénhidrát | 62 g |
| ebből cukor | 5,1 g |
| ballasztanyag | 4 g |
| | 9 g |
| só | 2,7 g |
Összetevők
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Németország, www.alnatura.de |
|---|