Alnatura Bio tejcsokoládé, minitábla, 12,50 g

Élvezet minden egyes kockában

300 Ft

(24.000 Ft / kg, 27% áfával - Szállítási díjak )

Tartalom: 12,50 g

raktáron

Kiszállítás október 06., kedd-ig, amennyiben vasárnap 23:59-ig rendel.

Tulajdonságok és előnyök

  • Finoman olvadó
  • Bio-minőség
  • Lecitinmentes
  • Bio-minősített Bio-minősített

Gyakran együtt vásárolt a Alnatura Bio étcsokoládé, minitábla, 12,50 g termékkel

Alnatura Bio tejcsokoládé, minitábla, 12,50 g 300 Ft (24.000 Ft / kg)
Alnatura Bio étcsokoládé, minitábla, 12,50 g 300 Ft (24.000 Ft / kg)
Teljes összeg: 600 Ft
Leírás

Az Alnatura bio tejcsokoládé-minitáblái mindig jó választásnak bizonyulnak. Akár saját fogyasztásra, akár ajándékba szánja, ez a finoman olvadó csokoládé mindig örömteli élményt kínál.

Cikkszám: XPI-MM-131043
Tartalom: 12,50 g
EAN: 42400608
Gyártói szám: 131043
Márka: Alnatura
Terméktípus: Élelmiszer
Terméktulajdonságok: Bio-minősített
Tárolási útmutató: hűvös és száraz helyen tárolandó
Nyomokban tartalmazhat: A - Glutén, H - Diófélék
Összetevők

nyers nádcukor[1], kakaóvaj[1], teljes tej por[1], kakaómassza[1], tejszín por[1], sovány tej por[1], Bourbon vanília kivonat[1]

  1. biológiai gazdálkodásból
Tápérték
Tápérték / 100 g
energia tartalom / energia 2424 / 579 kj / kcal
zsír 39 g
  ebből telített zsírsavak 25 g
szénhidrát 49 g
  ebből cukor 48 g
ballasztanyag 1,9 g
fehérje 7 g
só 0,24 g
Jogszabályi szavatosság & gyártói adatok
Felelős élelmiszeripari vállalat: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Németország, www.alnatura.de

Kapcsolódó termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Hasonló termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vásárlói vélemények

Vásárlói vélemény magyar nyelven: Alnatura Bio tejcsokoládé, minitábla