Atombody Oat Cake, Banana Chocolate (60 g)
Ízletes és hosszan tartó energiát biztosít
426 Ft 480 Ft -11%
(7.100 Ft / kg, 18% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Rostban gazdag teljes kiőrlésű zabszelet
- Komplex szénhidrátokkal
- Intenzív ízvilág
Leírás
Az Atombody Oat Cake egy rostban gazdag, teljes kiőrlésű zabpehelyből készült szelet, amely erőt ad a naphoz. A tartalmazott komplex szénhidrátok lassan emészthetők, így a tárolt energia egyenletesen szabadul fel. Tökéletes snack étkezések között, amely eltelíti, és új energiával látja el Önt a sporthoz és a koncentrált munkához.
| Cikkszám: | PT-9120129331128 |
|---|---|
| Tartalom: | 60 g |
| EAN: | 9120129331128 |
| Gyártói szám: | 9120129331128 |
| Márka: | Atombody |
| Terméktípus: | Szeletek, Élelmiszer |
| Nyomokban tartalmazhat: | A - Glutén, E - Földimogyoró, F - Szójabab, G - Tej, H - Diófélék |
Összetevők
42 % zabpehely, növényi olajok (pálmaolaj, repceolaj, kókuszolaj, részlegesen hidrogénezett pálmaolaj), víz, emulgeálószer (étkezési zsírsavak mono- és digliceridei (471e), lecitin), savasságot szabályozó (citromsav), aroma, színezék (karotinok), arany szirup, 10 % étcsokoládé bevonat (cukor, hidrogénezett pálmamagolaj, csökkentett zsírtartalmú kakaópor, emulgeálószer (lecitin, szorbitán-trisztearát (E492))), aroma, demerara cukor, 4,2 % zabliszt, 2 % banán chips (banán, kókuszolaj, cukor, banán aroma), jódozott só (só, kálium-jodát), aroma
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1918 / 458 kj / kcal |
| zsír | 23,46 g |
| ebből telített zsírsavak | 10,3 g |
| szénhidrát | 53,26 g |
| ebből cukor | 24,78 g |
| | 5,79 g |
| só | 0,46 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Proteini.si d.o.o., Ulica heroja Verdnika 22, 4270, Jesenice, Szlovénia, info@proteini.si |
|---|