Classic Ayurveda Müzli "flaky" - Kapha, bio, 450 g
Lágy pelyhek és könnyű tönkölypuffancs finom fűszerekkel az Ön reggelijéhez
3.170 Ft
(7.044 Ft / kg, 18% áfával
-
Classic Ayurveda
Müzli "flaky" - Kapha, bio
Lágy pelyhek és könnyű tönkölypuffancs finom fűszerekkel az Ön reggelijéhez
3.170 Ft(7.044 Ft / kg) -
Classic Ayurveda
Müzli "fruity" - Pitta, bio
Egzotikus gyümölcsök találkozása finom virágokkal és nemes fűszerekkel, bio minőségben
3.170 Ft(7.044 Ft / kg) -
Classic Ayurveda
Müzli "nutty" - Vata, bio
Egy diós bio reggeli élmény a nap ideális kezdetéhez
3.170 Ft(7.044 Ft / kg)
Tulajdonságok és előnyök
- Zab, árpa, köles és rozs keveréke
- Édes sárgabarackkal és ropogós magvakkal
- Gyömbérrel és édesköménnyel finomítva
Leírás
Ez a Classic Ayurveda bio müzli egy kifejezetten a Kapha-típus számára összeállított keverék. Az alapot értékes teljes kiőrlésű zab-, árpa-, köles- és rozspelyhek alkotják, amelyeket levegős, mézzel édesített tönkölypuffanccsal kombináltak. A gyümölcsös jegyekről a szárított sárgabarack gondoskodik, míg a napraforgó- és tökmagok a megfelelő textúráért felelősek. A receptúrát olyan ayurvédikus fűszerek és virágok válogatása teszi teljessé, mint az édeskömény, a hibiszkusz, a kardamom és a gyömbér. Minden összetevő ellenőrzött biológiai gazdálkodásból származik.
| Cikkszám: | XAY-AN-10702 |
|---|---|
| Tartalom: | 450 g |
| EAN: | 4032582000730 |
| Gyártói szám: | 10702 |
| Márka: | Classic Ayurveda |
| Terméktípus: | Élelmiszer, Reggelizőpelyhek és müzlik |
| Tárolási útmutató: | száraz, hűvös és fénytől védett helyen tárolandó |
Összetevők
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1499 / 358 kj / kcal |
| zsír | 7 g |
| ebből telített zsírsavak | 1 g |
| szénhidrát | 47 g |
| ebből cukor | 10 g |
| ballasztanyag | 10 g |
| | 11 g |
| só | 0,01 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Amla Natur GmbH, Butterberg 3, 21279, Drestedt, Németország, www.amla.com |
|---|