Classic Ayurveda Müzli "fruity" - Pitta, bio, 450 g
Egzotikus gyümölcsök találkozása finom virágokkal és nemes fűszerekkel, bio minőségben
3.170 Ft
(7.044 Ft / kg, 18% áfával
-
Classic Ayurveda
Müzli "flaky" - Kapha, bio
Lágy pelyhek és könnyű tönkölypuffancs finom fűszerekkel az Ön reggelijéhez
3.170 Ft(7.044 Ft / kg) -
Classic Ayurveda
Müzli "fruity" - Pitta, bio
Egzotikus gyümölcsök találkozása finom virágokkal és nemes fűszerekkel, bio minőségben
3.170 Ft(7.044 Ft / kg) -
Classic Ayurveda
Müzli "nutty" - Vata, bio
Egy diós bio reggeli élmény a nap ideális kezdetéhez
3.170 Ft(7.044 Ft / kg)
Tulajdonságok és előnyök
- Magas gyümölcstartalom mangóval és ananásszal
- Nemes keverék rózsával és búzavirággal
- Tönkölypuffanccsal és útifűmaghéjjal
Leírás
A Classic Ayurveda bio müzli olyan összeállítást kínál Önnek, amely kifejezetten a Pitta-típus igényeihez igazodik. A receptúra a tönköly- és árpapehelyből álló teljes kiőrlésű pelyheket olyan édes gyümölcsök válogatásával kombinálja, mint a datolya, a füge, a mangó és az ananász. A keveréket kókuszchips és mézzel édesített tönkölypuffancs egészíti ki. A különleges ayurvédikus jellegről a hibiszkusz-, búzavirág- és rózsaszirmok gondoskodnak, a kardamom finom árnyalatával kombinálva. A müzli emellett útifűmaghéjat is tartalmaz, és teljes egészében ellenőrzött biológiai gazdálkodásból származik.
| Cikkszám: | XAY-AN-10701 |
|---|---|
| Tartalom: | 450 g |
| EAN: | 4032582000723 |
| Gyártói szám: | 10701 |
| Márka: | Classic Ayurveda |
| Terméktípus: | Élelmiszer, Reggelizőpelyhek és müzlik |
| Tárolási útmutató: | száraz, hűvös és fénytől védett helyen tárolandó |
Összetevők
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1474 / 352 kj / kcal |
| zsír | 7 g |
| ebből telített zsírsavak | 5 g |
| szénhidrát | 48 g |
| ebből cukor | 21 g |
| ballasztanyag | 11 g |
| | 9 g |
| só | 0,01 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Amla Natur GmbH, Butterberg 3, 21279, Drestedt, Németország, www.amla.com |
|---|