Classic Ayurveda Salsa Piccante Garam Masala, bio, 240 ml
Gyümölcsös paradicsomszósz, tradicionális fűszerkeverékkel finomítva
2.140 Ft
(8.917 Ft / l, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Babérlevéllel, korianderrel és görögszénával
- 100% természetes összetevők és bio minőség
- Vegán, gluténmentes és sokoldalúan felhasználható
-
Vegán -
Vegetáriánus -
Gluténmentes
Leírás
Ez a Classic Ayurveda által készített, ayurvédikus ihletésű fűszerszósz a passzírozott paradicsomot és a sűrített paradicsomvelőt kombinálja a sárgarépából, póréhagymából és zellerből álló friss zöldségkeverékkel. Különlegessége a Garam Masala fűszerkeverékkel való összehangolásban rejlik, amely babérlevél, koriander, görögszéna, római kömény, fekete bors, gyömbér, ceyloni fahéj és ánizs kompozíciója. A Balsamico bianco ecettel, nádcukorral és kősóval lekerekített szósz aromás alapként szolgál rizsételekhez, currykhez vagy tésztákhoz. Minden összetevő ellenőrzött biológiai gazdálkodásból származik.
| Cikkszám: | XAY-AN-10738 |
|---|---|
| Tartalom: | 240 ml |
| EAN: | 4032582022589 |
| Gyártói szám: | 10738 |
| Márka: | Classic Ayurveda |
| Táplálkozási típusok: | Vegán, Vegetáriánus, Gluténmentes |
| Allergén - Mentes: | Gluténmentes |
| Terméktípus: | Élelmiszer |
| Terméktulajdonságok: | Szintetikus adalékok nélkül, Vegán, Vegetáriánus |
| Tárolási útmutató: | száraz, hűvös és fénytől védett helyen tárolandó, felbontás után gyorsan felhasználandó |
Összetevők
45,1 % zúzott paradicsom[1], 22,8 % zöldség[1] (sárgarépa[1], póréhagyma[1], zeller[1]), 18,2 % paradicsompüré[1], napraforgóolaj[1], Balsamico Bianco[1], nádcukor[1], kősó, 0,7 % Garam Masala[1] (valódi babér[1], koriander[1], görögszéna[1], római kömény[1], fekete bors (Piper nigrum)[1], gyömbér[1], ceyloni fahéj[1], ánizs[1])
- ellenőrzött biológiai gazdálkodásból
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 427 / 102 kj / kcal |
| zsír | 5 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,5 g |
| szénhidrát | 11 g |
| ebből cukor | 10 g |
| ballasztanyag | 2 g |
| | 2 g |
| só | 1,72 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Amla Natur GmbH, Butterberg 3, 21279, Drestedt, Németország, www.amla.com |
|---|