Classic Ayurveda Salsa Piccante Tulsi, bio, 240 ml
Gyümölcsös paradicsomszósz tulsival és válogatott fűszerekkel finomítva
2.140 Ft
(8.917 Ft / l, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Tulsival, köménnyel és babérlevéllel
- 100% természetes, bio összetevők
- Vegán, gluténmentes és sokoldalú
-
Vegán -
Vegetáriánus -
Gluténmentes
Leírás
Ez a Classic Ayurveda által készített, ayurvédikus ihletésű fűszerszósz a napérlelte, passzírozott paradicsomot és a paradicsomvelőt kombinálja a sárgarépából, póréhagymából és zellerből álló finom zöldségkeverékkel. A receptúrát az indiai bazsalikomként ismert tulsi, valamint a római kömény, a fekete bors, a babérlevél és az Asafoetida melengető árnyalatai egészítik ki. A Balsamico bianco ecet, a nádcukor és a kősó az édes, savanyú és fűszeres jegyek kiegyensúlyozott profilját teremti meg. Minden benne található összetevő ellenőrzött biológiai gazdálkodásból származik, és ideálisan használható curryk, zöldséges ételek vagy tészták alapjaként.
| Cikkszám: | XAY-AN-10739 |
|---|---|
| Tartalom: | 240 ml |
| EAN: | 4032582022596 |
| Gyártói szám: | 10739 |
| Márka: | Classic Ayurveda |
| Táplálkozási típusok: | Vegán, Vegetáriánus, Gluténmentes |
| Allergén - Mentes: | Gluténmentes |
| Terméktípus: | Élelmiszer |
| Terméktulajdonságok: | Szintetikus adalékok nélkül, Vegán, Vegetáriánus |
| Tárolási útmutató: | száraz, hűvös és fénytől védett helyen tárolandó, felbontás után gyorsan felhasználandó |
Összetevők
45,3 % zúzott paradicsom[1], 22,6 % zöldség[1] (sárgarépa[1], póréhagyma[1], zeller[1]), 18,1 % paradicsompüré[1], napraforgóolaj[1], Balsamico Bianco[1], nádcukor[1], kősó, római kömény[1], fekete bors (Piper nigrum)[1], 0,2 % indiai bazsalikom (Tulsi, Ocimum sanctum)[1], valódi babér[1], aszafoetida[1]
- ellenőrzött biológiai gazdálkodásból
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 427 / 102 kj / kcal |
| zsír | 5 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,5 g |
| szénhidrát | 11 g |
| ebből cukor | 10 g |
| ballasztanyag | 10 g |
| | 2 g |
| só | 1,71 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Amla Natur GmbH, Butterberg 3, 21279, Drestedt, Németország, www.amla.com |
|---|