KLEAN LABS Magnesium Komplex 10X, 120 kapszula
10 magnéziumforma – okos kiegészítő a mindennapokra
12.890 Ft
(131.531 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- 10 különböző magnéziumforma
- 417 mg magnézium adagonként
- Szerves és szervetlen források
-
Vegán -
Vegetáriánus
Leírás
A Magnesium Komplex 10X sokoldalú magnéziumforrást biztosít Önnek prémium minőségben. Minden napi adag (3 kapszula) 417 mg magnéziumot tartalmaz összesen 10 gondosan válogatott magnéziumvegyületből. A receptúra kombinálja a szerves és szervetlen formákat, hogy a magnéziumot széles körűen bocsássa rendelkezésre – ideális mindazoknak, akik fontosnak tartják a változatosságot és a minőséget.
- A magnézium hozzájárul a normál energiatermelő anyagcsere-folyamatokhoz.
- A magnézium hozzájárul az idegrendszer normál működéséhez.
- A magnézium hozzájárul a normál izomműködéshez.
Javasolt adagolás:
Napi 3 x 1 kapszula, étkezés közben vagy egy pohár vízzel bevéve.
| Cikkszám: | CV-30498-120K |
|---|---|
| Tartalom: | 120 kapszula |
| EAN: | 4335854304988 |
| Gyártói szám: | 30498-120K |
| Márka: | KLEAN LABS |
| Adagolási forma: | Kapszula |
| Alkalmazás ideje: | Étkezéshez |
| Ásványi anyagok: | Magnézium |
| Táplálkozási típusok: | Vegán, Vegetáriánus |
| Terméktípus: | Ásványi anyagok és nyomelemek |
| Terméktulajdonságok: | GMO-mentes, Vegán, Vegetáriánus |
| Tárolási útmutató: | száraz, hűvös és fénytől védett helyen tárolandó |
| Megfelelő: | Energia, Izom, Alvás |
Az ajánlott napi mennyiséget ne lépje túl!
Összetevők
kapszulahéj (töltőanyag, hidroxi-propil-metil-cellulóz), magnézium-aszkorbát (C-vitamin), Sango korallpor, magnézium-taurát, magnézium-biszglicinát, citromsavak magnéziumsói, Magnesiumcarbonat, magnézium-malát, magnézium (mint oxid), magnézium-pidolát,
Összetevők
| Összetevők | maximális napi adag (3 kapszula) |
|---|---|
| | 417 mg |
| ebből magnézium (oxid) | 120 mg |
| ebből magnézium-karbonát | 62 mg |
| ebből magnézium-citrát | 48 mg |
| ebből sango korallporból származó magnézium | 36 mg |
| ebből magnézium-biszglicinát | 48 mg |
| ebből magnézium-aszkorbát | 13 mg |
| ebből magnézium-taurát | 30 mg |
| ebből magnézium-malát | 36 mg |
| ebből magnézium-pidolát | 13,5 mg |
| ebből magnézium (L-lizinátként) | 10,8 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Supplementa Corporation B.V., Papierbaan 50a, 9672 BH, Winschoten, Hollandia, info@supplementa.com |
|---|