LAYENBERGER High Protein Chips, Hot & Sweet Chili (75 g)
A fehérjében gazdag választás nassoláshoz
1.390 Ft
(18.533 Ft / kg, 18% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Min. 40% fehérjetartalom
- Jelentősen kevesebb szénhidrát
- Magas rosttartalmú és ropogósra sült
Leírás
A Layenberger High Protein Chips modern lehetőséget kínál a tudatos nassolásra. A hagyományos burgonyachipshez képest csökkentett szénhidráttartalom és nagyon magas fehérjetartalom jellemzi. Mivel a fehérje hozzájárul az izomtömeg fenntartásához, ezek a chipsek megfelelő kiegészítői a fehérjében gazdag étrendnek.
A speciális gyártási eljárásnak köszönhetően nem olajban sütik, hanem ropogósra sütve készülnek, ami optimalizált tápértékprofilt eredményez. A növényi alapú fehérjeforrások kombinációja ropogós állagot biztosít.
| Cikkszám: | XPI-MM-70376 |
|---|---|
| Tartalom: | 75 g |
| EAN: | 4036554703766 |
| Gyártói szám: | 70376 |
| Márka: | LAYENBERGER |
| Táplálkozási típusok: | Rostban gazdag |
| Terméktípus: | Snackek |
| Tárolási útmutató: | száraz, hűvös és fénytől védett helyen tárolandó |
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1796 / 429 kj / kcal |
| zsír | 16 g |
| ebből telített zsírsavak | 1,1 g |
| szénhidrát | 21 g |
| ebből cukor | 3,9 g |
| ballasztanyag | 12 g |
| | 44 g |
| só | 1,7 g |
Összetevők
61 % szójafehérje koncentrátum, 15 % tápióka keményítő, 15 % napraforgóolaj, 8 % chili készítmény (cukor, chilli, koriander, gyömbér, ánizsmag, hagyma por, fokhagymapor, só, élesztő kivonat, paradicsom por, savanyítószer (citromsav), melasszpor (melasz, kukorica-maltodextrin), citromfű, fűszer kivonat (paprika, bors, chilli)), antioxidánsok (rozmaring kivonat)