nu3 - Proteines termékek kínálatunkban

Szűrés és rendezés

Ár Márka Adagolási forma Allergén - Mentes Terméktulajdonságok Fehérje típus
Szűrés

Proteines termékek: 14 termék

nu3 Protein Cream

nu3 Protein Cream, Hazelnut Cacao (200 g)

  • Erősen csökkentett cukor
  • Természetes összetevőkkel
  • Pálmaolaj nélkül
1.800 Ft 2.630 Ft (9.000 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

nu3 Fit Protein Muesli

nu3 Fit Protein Muesli, Cocao Crunch (350 g)

  • 33% fehérje és csak 4% cukor
  • Guarana és matcha
  • Gyors és egyszerű
2.401 Ft 3.500 Ft (6.860 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

nu3 Vegan Protein 3K

nu3 Vegan Protein 3K, Cookies & Cream (1 kg)

  • Borsó-, rizs- és napraforgófehérje
  • Szójafehérje- és laktózmentes
  • Krémes állagú, csomómentes
8.265 Ft 12.090 Ft (8.265 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

nu3 Vegan Protein 3K szelet

nu3 Vegan Protein 3K szelet, 65 g

  • Kiváló minőségű fehérje
  • Különösen csokis
  • Hozzáadott cukor és szukralóz nélkül
657 Ft 980 Ft (10.108 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

nu3 Bio Vegan Protein

nu3 Bio Vegan Protein, Chacao Machiato (400 g)

  • Fehérje (borsó, rizs, kender és napraforgó)
  • Természetesen édesített agavéval
  • Szója-, glutén- és laktózmentes
6.010 Ft 8.830 Ft (15.025 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

nu3 Fit Vegan Protein Bar

nu3 Fit Vegan Protein Bar, Cinnamon choc crisp (50 g)

  • Borsó, napraforgó és rizs
  • Kevesebb, mint 2 g cukrot tartalmaz
  • Ízletes kreációk
808 Ft 1.200 Ft (16.160 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

nu3 Clear Vegan Protein Lemon

nu3 Clear Vegan Protein Lemon, 400 g

  • Tiszta, könnyű és vegán
  • Hidrolizált borsófehérjéből készült
  • Alacsonyabb kalóriatartalom
10.520 Ft 13.190 Ft (26.300 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

nu3 Fit Protein Bar

nu3 Fit Protein Bar, Salted Caramel (55 g)

  • 90%-kal kevesebb cukor
  • Szukralóz és aszpartám nélkül
  • Legalább 32% fehérjét tartalmaz
838 Ft 1.240 Ft (15.236 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

nu3 Fit Vegan Protein Brownie

nu3 Fit Vegan Protein Brownie, 50 g

  • Fehérjében és ballasztanyagban gazdag
  • Alacsony cukortartalom
  • Vegán receptúra
838 Ft 1.240 Ft (16.760 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

nu3 Performance Whey Protein

nu3 Performance Whey Protein, Vanília (1 kg)

  • 21 g fehérje adagonként
  • Hozzáadott cukor és aszpartám nélkül
  • Ideális turmixokhoz, tálakhoz és sütéshez
15.290 Ft (15.290 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

nu3 Vegan Protein 3K Advanced

nu3 Vegan Protein 3K Advanced, Chocolate (500 g)

  • Borsó-, rizs- és napraforgófehérje
  • Szójafehérje- és laktózmentes
  • Krémes állagú, csomómentes
7.180 Ft (14.360 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

nu3 Fit Protein Muffins

nu3 Fit Protein Muffins, Chocolate (240 g)

  • 12 süteményhez elegendő
  • Vegán és gluténmentes
  • Csökkentett cukor
2.582 Ft 3.230 Ft (10.758 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

nu3 Fit Protein Bites

nu3 Fit Protein Bites, Peanut Butter (60 g)

  • Alacsony cukor és vegán
  • Harapásnyi falatok
  • Ballasztanyagokban gazdag
1.920 Ft (32.000 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

nu3 Organic Pumpkinseed Protein

nu3 Organic Pumpkinseed Protein, 500 g

  • 100% tökmagból
  • 60% fehérjetartalommal
  • Bio minőségben
4.440 Ft (8.880 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.