Ölmühle Fandler Bio Tökmag-Csokoládé mix, 180 g
A tök titkos kincse
3.640 Ft 4.050 Ft -10%
(20.222 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Ropogós snack
- Ellenállhatatlanul finom
- 3 féle csokoládéval bevonva
Leírás
A tökmag - a tök titkos kincse, amely vastag gyümölcshéj mögött terem, valamint ott bontakoztatja ki egyedi ízét.
Az Ölmühle Fandler Tökmag-Csokoládé mix előállításához a magokat gondosan megszárítják, mielőtt fehér-, tej- és étcsokoládéval bevonják. Így egy ellenállhatatlanul finom és ropogós snackké válnak.
| Cikkszám: | XPI-OEF-kuebsm018 |
|---|---|
| Tartalom: | 180 g |
| EAN: | 9006045256038 |
| Gyártói szám: | kubsm018 |
| Márka: | Ölmühle Fandler |
| Terméktípus: | Élelmiszer |
| Tárolási útmutató: | hűvös és száraz helyen tárolandó |
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 2395 / 572 kj / kcal |
| zsír | 41 g |
| ebből telített zsírsavak | 17 g |
| szénhidrát | 28 g |
| ebből cukor | 26 g |
| ballasztanyag | 4,5 g |
| | 20 g |
| só | 0,11 g |
Összetevők
tökmag[3], tejcsokoládé[3] (nádcukor[3], teljes tej por[3], kakaóvaj[3], kakaómassza[3], szójalecitin[2], vanília kivonat[3]), étcsokoládé[3] (kakaómassza[3], nádcukor[3], kakaóvaj[3], szójalecitin[2], vanília kivonat[3]), fehér csokoládé[3] (nádcukor[3], kakaóvaj[3], teljes tej por[3], szójalecitin[2]), vanília kivonat[3], vaníliarúd por[3], gumiarábikum[1], cukor[3], méz[3]
- fényezőanyag / ellenőrzött biológiai termesztésből
- emulgeálószer
- ellenőrzött biológiai gazdálkodásból
A cég szezámot, földimogyorót és dióféléket is feldolgoz.
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Ölmühle Fandler GmbH, Prätis 1, 8225, Pöllau, Ausztria, www.fandler.at |
|---|