Powerbar® sporttáplálékok

Okos kísérő sporthoz és versenyekhez

A Powerbar már az 1986-os alapítása óta tiszta szenvedéllyel fejleszt személyre szabott sporttáplálékokat aktív emberek és sportolók számára. 40 év megalapozott tapasztalatával a márka a fehérjeszeletek, gélek és porok átgondolt választékát kínálja, amely minden sportos kihívás során optimálisan kíséri Önt.

Szűrés és rendezés

Ár Adagolási forma Edzés célja Allergén - Mentes Terméktulajdonságok
Szűrés

Powerbar®: 1 - 30 a/az 38 termékből

Powerbar Protein+ Low Sugar szelet

Powerbar Protein+ Low Sugar szelet, Vanilla (35 g)

  • 10 g fehérje szeletenként
  • Csak max. 1,6 g cukor 35 g-os szeletenként
  • Sportolás után és étkezések között
710 Ft (20.286 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Powerbar 52% Protein Plus szelet

Powerbar 52% Protein Plus szelet, Cookies és Cream (50 g)

  • Kevés cukor
  • Aszpartámmentes
  • 20 szelettől akciós áron, 50 g/szelet
1.245 Ft 1.320 Ft (24.900 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Powerbar 30% Protein Plus szelet

Powerbar 30% Protein Plus szelet, Caramel-​Vanille Crisp (55 g)

  • Kiváló minőségű fehérjében gazdag
  • Nagyon jó ízű
  • Akciós áron 15 szelettől, 55 g/szelet
1.031 Ft 1.090 Ft (18.745 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Powerbar Protein Soft Core

Powerbar Protein Soft Core, Exotic Cream (48 g)

  • Ropogós darabkákkal
  • Hozzáadott cukor nélkül
  • Ideális snack útközben
1.020 Ft (21.250 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 14.

Powerbar Iso Active

Powerbar Iso Active, Lemon (600 g)

  • Edzés előtt és alatt
  • 2:1 arányú glükóz és fruktóz
  • A vízfelvétel javítására
6.090 Ft (10.150 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Powerbar Iso Active

Powerbar Iso Active, Red Fruit Punch (1.320 g)

  • 5 elektrolitot tartalmaz
  • 2:1 arányú glükóz és fruktóz forrás
12.590 Ft (9.538 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Powerbar Powergel Shots

Powerbar Powergel Shots, Raspberry (60 g)

  • Versenyekhez és intenzív edzésekhez
  • 5 cukorka 1 PowerGelnek felel meg
  • Folyékony gél-töltelék
1.031 Ft 1.090 Ft (17.183 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Powerbar 5 Electrolytes

Powerbar 5 Electrolytes, Mango-​Maracuja (10 pezsgőtabletta)

  • Gyümölcsös íz
  • Rendkívül frissítő
  • Kalóriamentes
2.820 Ft (51.273 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 14.

Powerbar Energize Original

Powerbar Energize Original, Banana Punch (55 g)

  • Intenzív tréningekhez
  • Versenyhelyzetekhez
  • Magnézium/nátrium kombináció
1.130 Ft (20.545 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Powerbar Natural Protein szelet

Powerbar Natural Protein szelet, Salty Peanut Crunch (40 g)

  • Optimális snack
  • Vegán összetevők
  • Növényi fehérje
790 Ft (19.750 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Powerbar Powergel Hydro

Powerbar Powergel Hydro, Orange (67 ml)

  • Glükóz és fruktóz 2:1 arányban
  • Folyékony gél konzisztencia
  • Nátriumot tartalmaz
1.090 Ft (16.269 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Powerbar Powergel Fruit

Powerbar Powergel Fruit, Mango-​Maracuja koffeinnel (41 g)

  • Gyümölcslé alapú
  • 2:1 arányú glükóz és fruktóz
  • Természetes aromák
1.031 Ft 1.090 Ft (25.146 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Powerbar Powergel Original

Powerbar Powergel Original, Citrom-​lime (41 g)

  • Szénhidrát gél
  • Intenzív íz
  • Glükóz- és fruktóz forrás
1.090 Ft (26.585 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Powerbar Natural Energy szelet

Powerbar Natural Energy szelet, Sweet'n Salty (40 g)

  • Vegán összetevők
  • 72 mg magnézium / szelet
  • Hozzáadott színezékek nélkül
790 Ft (19.750 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 14.

Powerbar PowerGel Smoothie

Powerbar PowerGel Smoothie, Banán-​Áfonya (90 g)

  • Edzéshez és versenyhez
  • Gyümölcsös íz
  • Visszazárható tasak
1.020 Ft (11.333 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Powerbar Fuel Gel 30

Powerbar Fuel Gel 30, Grapefruit (50 ml)

  • Sportolás közben
  • 30 g szénhidrát/adag
  • 1:0,8 Carb Mix formulával
1.320 Ft (26.400 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Powerbar Protein Plus Fibre

Powerbar Protein Plus Fibre, Raspberry-​Joghurt (35 g)

  • Preiteinsnack
  • Alacsony cukortartartalom
  • Praktikus útközben
710 Ft (20.286 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Powerbar 40% PROTEIN+ fehérjeszelet

Powerbar 40% PROTEIN+ fehérjeszelet, Choco Coco (40 g)

  • 40% fehérje szeletenként
  • Ropogós, kellemesen puha falatkák
  • Hozzáadott cukor nélkül és ízekben gazdag
830 Ft (20.750 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Powerbar Recovery Active

Powerbar Recovery Active, 1.210 g

  • Csokoládé íz
  • Edzés utáni feltöltéshez
  • Magnéziumot tartalmaz
16.590 Ft (13.711 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Powerbar Energize Advanced

Powerbar Energize Advanced, Hazelnut Chocolate (55 g)

  • Garantáltan nem ragadós
  • Nátriummal és magnéziummal
  • 2:1 szénhidrát arány (glükóz és fruktóz)
1.174 Ft 1.240 Ft (21.345 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Powerbar 33% Protein+ szelet

Powerbar 33% Protein+ szelet, Peanut Chocolate (90 g)

  • Akciós áron 10 szelettől, 90 g/szelet
  • Finom íz
  • Kollagénfehérje mentes
1.770 Ft (19.667 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Powerbar Ride Energy

Powerbar Ride Energy, Peanut-​Caramel (55 g)

  • Ropogós mogyoróval
  • Extra adag fehérje
  • Magnéziummal optimalizálva
817 Ft 860 Ft (14.855 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Powerbar Iso Max Vérnarancs

Powerbar Iso Max Vérnarancs, 1.200 g

  • Koffeint tartalmaz
  • Szénhidrát-elektrolit oldat
  • Finom íz
17.490 Ft (14.575 Ft / kg)

Ingyenes szállítás eddig: október 06.

Powerbar Magnesium Liquid Citrus (20 x 25 ml)

Powerbar Magnesium Liquid Citrus (20 x 25 ml), 500 ml

  • 250 mg magnéziummal/ampulla
  • B6-vitaminnal optimalizálva
  • Vegán
14.890 Ft (29.780 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Build Whey Protein Isolate & Hydroisolate

Powerbar Build Whey Protein Isolate & Hydroisolate, Chocolate (550 g)

  • 100 % tejsavófehérje
  • Izolált és hidrolizált
  • Intenzív erőnléti edzés után
15.290 Ft (27.800 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Powerbar Elektrolit ital

Powerbar Elektrolit ital, Meggy (1.000 ml)

  • Kiváló íz
  • Aszpartám nélkül
  • Természetes aromaanyagok
9.590 Ft (9.590 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Powerbar Oat Energy

Powerbar Oat Energy, Cacao Almond (50 g)

  • Ideális snack
  • Magnéziummal
  • Vegán
817 Ft 860 Ft (16.340 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Powerbar Recovery Max regenerációs ital

Powerbar Recovery Max regenerációs ital, Málna (1.144 g)

  • Edzéshez és versenyekhez
  • Szuper íz
  • Sportolás után
19.190 Ft (16.774 Ft / kg)

Ingyenes szállítás eddig: október 06.

Powerbar Electrolyte Drink Szirup Pumpa

Powerbar Electrolyte Drink Szirup Pumpa

  • Power Bar Elektrolit Drink termékekhez
  • Az 1000 ml-es flakonhoz
1.800 Ft

Szállítás eddig: október 06.

Powerbar Fuel Sports Drink 90 Carbs

Powerbar Fuel Sports Drink 90 Carbs, Narancs (94 g)

  • 90g szénhidrát/adag
  • 1:0,8 Carb Mix formulával
  • Ideális sportolás előtt és közben
1.673 Ft 1.770 Ft (17.798 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.