Bogyósgyümölcs tartalmú termékek sok tápanyaggal

Szűrés és rendezés

Ár Highlights Márka Allergén - Mentes Terméktulajdonságok
Szűrés

Bogyós gyümölcsök: 1 - 30 a/az 36 termékből

Rapunzel Bio Szárított tőzegáfonya

Rapunzel Bio Szárított tőzegáfonya, 250 g

  • Édes-savanykás
  • Enyhén kesernyés ízű
  • Koncentrált almalével finomítva
2.736 Ft 3.040 Ft (10.944 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

OPI FRUTTA Fragola "come fresca"

OPI FRUTTA Fragola "come fresca", 21 g

  • Fagyasztva szárított és ropogós
  • Természetes C-vitamin tartalom
  • Ropogós, gyümölcsös és sokoldalú
943 Ft 1.050 Ft (44.905 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Raab Vitalfood GmbH Bio goji bogyó

Raab Vitalfood GmbH Bio goji bogyó, 500 g

  • Fanyar-édes íz
  • Mindenféle recepthez
  • Önmagában snackként is ideális
9.129 Ft 10.190 Ft (18.258 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Alnatura Bio fagyasztva szárított eper

Alnatura Bio fagyasztva szárított eper, 20 g

  • Szeletekre vágva
  • Ropogós és különösen gyümölcsös
  • Müzlihez, joghurthoz és más finomságokhoz
1.281 Ft 1.430 Ft (64.050 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Govinda Borbolya Bio

Govinda Borbolya Bio, 200 g

  • Sok C-vitamint tartalmaz
  • Finom édes-savanyú, gyümölcsös
  • Kíméletesen szárított gyümölcsök
3.514 Ft 3.910 Ft (17.570 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Vilgain Fagyasztva szárított gyümölcs – Málna

Vilgain Fagyasztva szárított gyümölcs – Málna, 100 g

  • 100% málna, hozzáadott cukor nélkül
  • Megőrzött szín és teljes aroma
  • Származási ország: Kína
4.122 Ft 4.590 Ft (41.220 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Vilgain Fagyasztva szárított gyümölcs – Eper

Vilgain Fagyasztva szárított gyümölcs – Eper, 100 g

  • 100% eper, tartósítószer nélkül
  • Aromás és különösen ropogós
  • Származási ország: Kína
3.514 Ft 3.910 Ft (35.140 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Purasana Fekete áfonya

Purasana Fekete áfonya, 150 g

  • Fekete áfonya - Blue Berries
  • Almalé koncentrátummal édesített
  • Gyümölcsös, ásványi anyagokban gazdag sanck
4.698 Ft 5.220 Ft (31.320 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Purasana Tőzegáfonya BIO

Purasana Tőzegáfonya BIO, 200 g

  • Bio áfonya
  • Vitaminok és ásványi anyagok
  • Szárított és édesített
5.070 Ft 5.640 Ft (25.350 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Alnatura Bio liofilizált málna

Alnatura Bio liofilizált málna, 20 g

  • A betakarítás után azonnal feldolgozva
  • Kíméletesen fagyasztva szárítva
  • Müzlihez, joghurthoz és egyéb ételekhez
1.281 Ft 1.430 Ft (64.050 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Alnatura Bio erdei vörös áfonya

Alnatura Bio erdei vörös áfonya, 220 g

  • Bio minőség
  • Tanúsított vadon termő gyűjtésből
  • Vegán
909 Ft 1.020 Ft (4.132 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

BioKing Bio Tőzegáfonya

BioKing Bio Tőzegáfonya, 250 g

  • Savanykás-gyümölcsös íz
  • Gondosan szárított
3.751 Ft 4.170 Ft (15.004 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Fagyasztva szárított gyümölcs – Erdei bogyós gyümölcsök

Vilgain Fagyasztva szárított gyümölcs – Erdei bogyós gyümölcsök, 45 g

  • 100% bogyós gyümölcs-mix és adalékanyagok nélkül
  • Különböző textúrák és aromák
  • Ízletes és sokoldalú
1.924 Ft 2.140 Ft (42.756 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Terra Elements Bio Goji bogyó

Terra Elements Bio Goji bogyó, 250 g

  • Gyümölcsös-édes íz
  • Teaként is fogyasztható
  • Zselatin nélkül
5.476 Ft 6.090 Ft (21.904 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Seeberger Puha vörösáfonya - édesített

Seeberger Puha vörösáfonya -​ édesített, 125 g

  • Finoman édes
  • Gyümölcsös-savanykás aromával
  • Kellemesen puha textúrával
875 Ft 980 Ft (7.000 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Fagyasztva szárított gyümölcsök – Vad áfonya

Vilgain Fagyasztva szárított gyümölcsök – Vad áfonya, 100 g

  • 100% vadon termő bogyó, hozzáadott anyagok nélkül
  • Kíméletesen feldolgozott és intenzív
  • Származási ország: Ukrajna
3.243 Ft 3.610 Ft (32.430 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Seeberger Vörösáfonya - édesített

Seeberger Vörösáfonya -​ édesített, 125 g

  • Édes-savanyú íz
  • C-vitaminnal
  • Nassoláshoz, főzéshez és finomításhoz
943 Ft 1.050 Ft (7.544 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

BioKing Bio Fekete ribizli

BioKing Bio Fekete ribizli, 50 g

  • Fagyasztásos szárítással
  • Enyhén savanykás és aromás íz
1.958 Ft 2.180 Ft (39.160 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

buah Bio eper

buah Bio eper, 12 g

  • 100% piros eper
  • Hozzáadott cukor nélkül
  • Édes és savanyú
1.450 Ft 1.620 Ft (120.833 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Alnatura Bio gojibogyó

Alnatura Bio gojibogyó, 100 g

  • Édes-savanykás
  • Bio minőség
  • Sokoldalúan felhasználható
1.383 Ft 1.540 Ft (13.830 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 20.

Fagyasztva szárított gyümölcs - Vad szeder

Vilgain Fagyasztva szárított gyümölcs -​ Vad szeder, 30 g

  • 100% szeder, színezékek nélkül
  • Különösen ropogós és intenzív ízvilág
  • Származási ország: Ukrajna
1.179 Ft 1.320 Ft (39.300 Ft / kg)

Jelenleg nem elérhető

BioKing Bio Eper

BioKing Bio Eper, 40 g

  • Fagyasztásos szárítással
  • Édes, lédús és aromás
4.698 Ft 5.220 Ft (117.450 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

BioKing Bio Piros ribizli

BioKing Bio Piros ribizli, 45 g

  • Fagyasztásos szárítással
  • Savanykás, lédús és aromás
  • Származási hely: Lengyelország
2.533 Ft 2.820 Ft (56.289 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

LYOO Málna

LYOO Málna, 30 g

  • 100% gyümölcs
  • Ízekkel teli
  • Hozzáadott cukor nélkül
2.533 Ft 2.820 Ft (84.433 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

BioKing Bio Málna

BioKing Bio Málna, 40 g

  • Fagyasztásos szárítással
  • Édes, lédús és aromás
5.003 Ft 5.560 Ft (125.075 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

BioKing Bio Fekete áfonya

BioKing Bio Fekete áfonya, 40 g

  • Fagyasztásos szárítással
  • Édes, lédús és aromás
4.157 Ft 4.620 Ft (103.925 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

BioKing Bio Bogyós gyümölcskeverék

BioKing Bio Bogyós gyümölcskeverék, 40 g

  • Málna
  • Eper
  • Szeder
4.292 Ft 4.770 Ft (107.300 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

BioKing Bio Szeder

BioKing Bio Szeder, 50 g

  • Fagyasztásos szárítással
  • Édes, lédús és aromás
3.447 Ft 3.830 Ft (68.940 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

nu3 Bio goji bogyó

nu3 Bio goji bogyó, 500 g

  • 100% természetes és kénmentes
  • Kímésen szárított
  • Kellemesen puha
8.115 Ft 10.190 Ft (16.230 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

BioKing Bio Földicseresznye

BioKing Bio Földicseresznye, 100 g

  • Gyümölcsös-édes, enyhén savanykás ízjegyekkel
  • Érett állapotban betakarítva és gondosan feldolgozva
1.789 Ft 1.990 Ft (17.890 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.