Vilgain Csirkemellfilé sóval és borssal, 100 g
Szaftos, sovány csirkehúsfalatok a gyors étkezésekhez
1.180 Ft
(11.800 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- 98% hús és BPA-mentes doboz
- Magas fehérjetartalom és alacsony zsírtartalom
- Kémiai tartósítószerek nélkül
Kapcsolódó termékek
Leírás
Ezek a nagyméretű csirkehúsfalatok megbízható szlovákiai gazdaságokból származnak. A csirkéket kukoricával takarmányozzák. Ön egy tiszta, saját levében lévő terméket kap, amelyet kizárólag sóval és borssal ízesítettek. A csomagolás során következetesen kerülik a kémiai tartósítószerek használatát. A doboz belső oldala ráadásul nem rendelkezik műanyag bevonattal. A szárnyashúst magas fehérje- és alacsony zsírtartalom jellemzi. Optimális fehérjeforrás az aktív életmódhoz.
Gyors hideg snack vagy alapanyag a melegkonyhához. Ideális pirítóssal, pitával és sok friss zöldséggel, percek alatt elkészíthető.
Megjegyzés:
A termék csontot tartalmazhat.
Gyors hideg snack vagy alapanyag a melegkonyhához. Ideális pirítóssal, pitával és sok friss zöldséggel, percek alatt elkészíthető.
Megjegyzés:
A termék csontot tartalmazhat.
| Cikkszám: | VIL-42167 |
|---|---|
| Tartalom: | 100 g |
| EAN: | 8595717716976 |
| Gyártói szám: | 42167 |
| Márka: | Vilgain |
| Terméktípus: | Élelmiszer |
| Terméktulajdonságok: | Tartósítószer nélkül |
| Tárolási útmutató: | száraz, hűvös és fénytől védett helyen tárolandó |
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 419 / 100 kj / kcal |
| zsír | 2,2 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,7 g |
| szénhidrát | <0,5 g |
| ebből cukor | <0,5 g |
| | 20 g |
| só | 1,5 g |
Összetevők
98 % csirkehús (csirkemell ohne Haut), 1,5 % tengeri só, 0,1 % fekete bors (Piper nigrum)