Vilgain Granola (400 g)
Sült zabpehely diófélékkel, ropogós darabokban a reggelihez
3.760 Ft
(9.400 Ft / kg, 18% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Nagy, ropogós darabok
- Kézzel készített, kis adagokban
- Glutén- és cukormentes
-
Cukor nélkül -
Gluténmentes
Kapcsolódó termékek
Leírás
Ez a granola a gluténmentes zabpelyhet és a kiváló minőségű dióféléket ötvözi különösen nagy, ropogós darabokban. A müzli kis adagokban, kíméletes kézi feldolgozással készül, hogy garantálja a maximális frissességet és a legmagasabb minőséget. Az átgondolt receptúra 100%-ban természetes összetevőkön alapul, és teljesen mentes a finomított cukortól. Ehelyett a keverék értékes rostokat, növényi fehérjéket és telítetlen zsírsavakat kínál az aktív életmódhoz. A kiváló minőségű alap minden változatnál ugyanaz marad, így minden egyes típusnál autentikus és tiszta ízélményben lesz része.
Fogyasztási javaslat::
Élvezze a granolát reggelire tejjel, joghurttal vagy növényi alternatívákkal kombinálva. Önmagában is kiváló, ropogós snack két étkezés között.
Fogyasztási javaslat::
Élvezze a granolát reggelire tejjel, joghurttal vagy növényi alternatívákkal kombinálva. Önmagában is kiváló, ropogós snack két étkezés között.
| Cikkszám: | VIL-34071 |
|---|---|
| Tartalom: | 400 g |
| EAN: | 8595717725336 |
| Gyártói szám: | 34071 |
| Márka: | Vilgain |
| Táplálkozási típusok: | Gluténmentes, Cukormentes |
| Allergén - Mentes: | Gluténmentes |
| Terméktípus: | Élelmiszer, Reggelizőpelyhek és müzlik |
| Terméktulajdonságok: | Cukor nélkül |
| Tárolási útmutató: | száraz, hűvös és fénytől védett helyen tárolandó |
| Nyomokban tartalmazhat: | E - Földimogyoró, G - Tej, H - Diófélék |
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 2160 / 516 kj / kcal |
| zsír | 31 g |
| ebből telített zsírsavak | 3,3 g |
| szénhidrát | 43 g |
| ebből cukor | 16 g |
| ballasztanyag | 8,1 g |
| | 12 g |
| só | 0,29 g |