Vilgain Kollagén peptid, legeltetett tartásból származó – neutral, 300 g
Tiszta hidrolizált marhakollagén
10.390 Ft
(34.633 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- 100% tiszta marhakollagén
- Legeltetett tartású tehenektől
- Töltőanyagok és adalékanyagok nélkül
Leírás
Ez a termék tiszta, hidrolizált marhakollagént biztosít Önnek, teljesen töltőanyagok nélkül. A kollagén dél-amerikai szarvasmarháktól származik. Az állatok egész évben szabad tartásban, legelőkön élnek. A takarmányozás során teljes mértékben mellőzik az antibiotikumokat és a hormonokat. A speciális hidrolízis eljárásnak köszönhetően a por kiválóan oldódik, és a szervezet könnyen hasznosítja. Adagonként 10 gramm kollagént tartalmaz, ami legalább 9,1 gramm tiszta fehérjének felel meg. A fehérjék hozzájárulnak az izomtömeg fenntartásához, valamint a normál csontozat megőrzéséhez. Az ízesítetlen port egyszerűen belekeverheti a napi italokba vagy shake-ekbe.
Javasolt adagolás:
Keverjen el 10 g (2-3 mérőkanálnyi) port 100-200 ml hideg vagy meleg folyadékban.
Hozzáadható muffinhoz, süteményekhez, kekszekhez, illetve mártások és levesek sűrítéséhez is használható.
| Cikkszám: | VIL-45951 |
|---|---|
| Tartalom: | 300 g |
| EAN: | 8595717725671 |
| Gyártói szám: | 45951 |
| Márka: | Vilgain |
| Adagolási forma: | Por |
| Alkalmazás ideje: | Sportolás előtt, Edzés után |
| Terméktípus: | Kollagén |
| Tárolási útmutató: | száraz, hűvös és fénytől védett helyen tárolandó |
| Megfelelő: | Ízületek és csontok, Bőr |
Az ajánlott napi mennyiséget ne lépje túl!
Összetevők
| Összetevők | maximális napi adag (10 g) |
|---|---|
| kollagén | 10 g |
| ebből fehérje | 9,1 g |
Összetevők
100 % hidrolizált szarvasmarha kollagén Peptide