Vilgain Protein Granola (350 g)
Ropogós napindítás extra sok fehérjével és természetes összetevőkkel
4.160 Ft
(11.886 Ft / kg, 18% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Több mint 20% dióféle és gluténmentes zab
Kiváló minőségű tejfehérje-crispykkel
Nagy, kézzel sütött klaszterek
Kapcsolódó termékek
Leírás
Ez a granola a kíméletesen pörkölt dióféléket finnországi gluténmentes zabpehellyel ötvözi, így alkotva kiváló minőségű és rostban gazdag alapot. Magvajjal és BIO juharsziruppal finomítva, a keveréket kis adagokban, kézzel állítják össze, majd forró levegővel sütik készre. Így jönnek létre a különösen nagy, ropogós klaszterek. A benne található tejfehérje-crispyk jelentős fehérjetartalmat biztosítanak, és első osztályú aminosav-profilt kínálnak az Ön aktív mindennapjaihoz. A receptúra 100%-ban természetes összetevőkből áll, és teljesen mentes a mesterséges édesítőszerektől, aromáktól vagy tartósítószerektől – az autentikus, tiszta ízért minden tálban, függetlenül attól, hogy melyik változat mellett dönt.
| Cikkszám: | VIL-42631 |
|---|---|
| Tartalom: | 350 g |
| EAN: | 8595717725565 |
| Gyártói szám: | 42631 |
| Márka: | Vilgain |
| Terméktípus: | Élelmiszer, Reggelizőpelyhek és müzlik |
| Tárolási útmutató: | száraz, hűvös és fénytől védett helyen tárolandó |
| Nyomokban tartalmazhat: | A - Glutén, E - Földimogyoró, H - Diófélék |
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 2005 / 479 kj / kcal |
| zsír | 25 g |
| ebből telített zsírsavak | 12 g |
| szénhidrát | 40 g |
| ebből cukor | 20 g |
| ballasztanyag | 6,1 g |
| | 20 g |
| só | 0,07 g |
Összetevők
27 % gluténmentes zabpehely, 19 % mandula paszta, kókuszszirup[1], 13 % tejfehérje chips (tejfehérje, burgonyakeményítő), 7 % csokoládécsepp (cukor, kakaóvaj, teljes tej por (tej), kakaóbab, emulgeálószer (repce-lecitin), bourbon vanília), pörkölt kesudió, 5 % kakaómassza[1], unraffinierte kakaóvaj[1], tejszín por (tej), őrölt vanília rúd
- biológiai gazdálkodásból