Vilgain Protein Granola, Pisztácia, fehér csokoládé és áfonya (350 g)
Ropogós napindító extra sok fehérjével és természetes összetevőkkel
4.160 Ft
(11.886 Ft / kg, 18% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Több mint 20% diófélék és gluténmentes zab
- Kiváló minőségű tejfehérje-crispyk
- Nagy, kézzel sütött darabok
Leírás
Ez a granola a kíméletesen pörkölt dióféléket finnországi gluténmentes zabpehellyel kombinálja, így alkotva kiváló minőségű és rostban gazdag alapot. Diókrémmel és BIO juharsziruppal finomítva, a keveréket kis adagokban, kézzel állítják össze, majd forró levegővel sütik készre. Így jönnek létre a különösen nagy, ropogós darabok. A benne található tejfehérje-crispyk jelentős fehérjetartalmat biztosítanak, és első osztályú aminosav-profilt kínálnak az aktív mindennapokhoz. A receptúra 100%-ban természetes összetevőkből áll, és teljesen mentes a mesterséges édesítőszerektől, aromáktól vagy tartósítószerektől – az autentikus, tiszta ízért minden tálban, függetlenül attól, hogy melyik változat mellett dönt.
| Cikkszám: | VIL-42617 |
|---|---|
| Tartalom: | 350 g |
| EAN: | 8595717724957 |
| Gyártói szám: | 42617 |
| Márka: | Vilgain |
| Terméktípus: | Élelmiszer, Reggelizőpelyhek és müzlik |
| Tárolási útmutató: | száraz, hűvös és fénytől védett helyen tárolandó |
| Nyomokban tartalmazhat: | A - Glutén, E - Földimogyoró, H - Diófélék |
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1968 / 470 kj / kcal |
| zsír | 25 g |
| ebből telített zsírsavak | 5,7 g |
| szénhidrát | 38 g |
| ebből cukor | 22 g |
| ballasztanyag | 7,8 g |
| | 21 g |
| só | 0,34 g |
Összetevők
mandula, 18 % gluténmentes zabpehely, kókuszszirup[1], 13,5 % tejfehérje chips (tejfehérje, burgonyakeményítő), 11 % pisztácia, tőzegáfonya, 7 % fehér csokoládé (cukor, kakaóvaj, teljes tej por, emulgeálószer (repce-lecitin), Bourbon vanília), vajzsír (Ghee)[1] (tej), Himalája só, fahéj őrölt, őrölt vanília rúd
- biológiai gazdálkodásból