Vilgain Whey Protein (300 g)
Minimalista tejsavófehérje-koncentrátum holland tejből
7.250 Ft
(24.167 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Tejsavófehérje Hollandiából
- Mindössze 5 összetevőből áll
- Praktikus 30 grammos adagok
Kapcsolódó termékek
Leírás
Ez a termék praktikus adagoló tasakokban kínálja a Vilgain Whey Protein készítményt. A fehérjepor alapanyaga holland tejből származik. A receptúra tudatosan minimalista felépítésű, és változattól függően mindössze 5 összetevőt tartalmaz. A gyártás során teljes mértékben mellőzik a mesterséges színezékeket. A visszafogott édesítéshez kizárólag a stevia növényből származó szteviol-glikozidokat használnak. Az egyes adagok helytakarékosan szállíthatók a sporttáskában, és bármikor azonnal felhasználhatók. Ez a szett kiváló minőségű fehérjével egészíti ki az aktív életmódot és a napi edzést.
Javasolt adagolás:
Keverjen el 1 tasak (30 g) tejsavófehérje-koncentrátumot 200-250 ml vízben és fogyassza el.
| Cikkszám: | VIL-45992 |
|---|---|
| Tartalom: | 300 g |
| EAN: | 0118595717713743 |
| Gyártói szám: | 45992 |
| Márka: | Vilgain |
| Edzés célja: | Izomépítés |
| Alkalmazás ideje: | Edzés után, Néha |
| Terméktípus: | Shake, Spiru-Tein és fehérje |
| Tárolási útmutató: | száraz, hűvös és fénytől védett helyen tárolandó |
Az ajánlott napi mennyiséget ne lépje túl!
Tápérték
| Tápérték | / 100 g | / adag |
|---|---|---|
| energia tartalom / energia | 1620 / 387 kj / kcal | 486 / 116 kj / kcal |
| zsír | 6,3 g | 1,9 g |
| ebből telített zsírsavak | 4,3 g | 1,3 g |
| szénhidrát | 5,7 g | 1,7 g |
| ebből cukor | 5,7 g | 1,7 g |
| | 77 g | 23 g |
| só | 0,5 g | 0,2 g |
Összetevők
Aminosav profil
| Összetevők | / 100 g |
|---|---|
| izoleucin | 6,7 g |
| leucin | 11,4 g |
| lizin | 10,1 g |
| metionin | 2,3 g |
| fenilalanin | 3,4 g |
| treonin | 7,6 g |
| triptofán | 1,7 g |
| valin | 6,2 g |
| arginin | 2,6 g |
| hisztidin | 2 g |
| alanin | 5,5 g |
| aszparaginsav | 11,8 g |
| glutaminsav | 18,8 g |
| glicin | 1,9 g |
| prolin | 6,4 g |
| szerin | 5,4 g |
| tirozin | 2,9 g |
| cisztein | 2,2 g |
Összetevők
98 % ultraszűrt tejsavófehérje-koncentrátum (tej, emulgeálószer (napraforgó lecitin)), természetes aroma, édesítőszer (steviol-glikozid)