Alnatura Bio kókuszos szelet étcsokoládéval, 40 g

Minden kókuszrajongónak

450 Ft

(11.250 Ft / kg, 27% áfával - Szállítási díjak )

Tartalom: 40 g

raktáron

Kiszállítás október 05., hétfő-ig, amennyiben csütörtök 23:59-ig rendel.

Tulajdonságok és előnyök

  • Szaftos szelet
  • Bio minőség
  • Lecitinek hozzáadása nélkül készült
  • Bio-minősített Bio-minősített

Gyakran együtt vásárolt a BIO PRIMO Bio Energy Balls - Mandula és kókusz, 30 g termékkel

Alnatura Bio kókuszos szelet étcsokoládéval, 40 g 450 Ft (11.250 Ft / kg)
BIO PRIMO Bio Energy Balls - Mandula és kókusz, 30 g 410 Ft (13.667 Ft / kg)
Teljes összeg: 860 Ft
Leírás

Ez a bio kókuszszelet enyhén egzotikus ízével varázsolja el. A szaftos kókuszreszeléket tejcsokoládé és étcsokoládé borítja. Egy csomag két szeletet tartalmaz.

Cikkszám: XPI-MM-130440
Tartalom: 40 g
EAN: 42143956
Gyártói szám: 130440
Márka: Alnatura
Terméktípus: Szeletek, Élelmiszer
Terméktulajdonságok: Bio-minősített
Tárolási útmutató: hűvös és száraz helyen tárolandó
Nyomokban tartalmazhat: A - Glutén, F - Szójabab, H - Diófélék, N - Szezámmag
Összetevők

37 % kókuszreszelék[1], 25 % étcsokoládé[1] (kakaómassza[1], nyers nádcukor[1], kakaóvaj[1]), glükóz-fruktóz szirup[1], 11 % tejcsokoládé[1] (nyers nádcukor[1], kakaóvaj[1], teljes tej por[1], kakaómassza[1]), nyers nádcukor[1], glükózszirup[1]

  1. biológiai gazdálkodásból
Tápérték
Tápérték / 100 g
energia tartalom / energia 2282 / 545 kj / kcal
zsír 39 g
  ebből telített zsírsavak 29 g
szénhidrát 39 g
  ebből cukor 36 g
ballasztanyag 9,4 g
fehérje 4,7 g
só 0,08 g
Jogi információk
Felelős élelmiszeripari vállalat: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Németország, www.alnatura.de

Hasonló termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vásárlói vélemények

Vásárlói vélemény magyar nyelven: Alnatura Bio kókuszos szelet étcsokoládéval

Kapcsolódó termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder