BRAINEFFECT Daily Gut + Kollagen, Creamy Hazelnut (390 g)
Pillanatok alatt elkészíthető
28.323 Ft 29.890 Ft -5%
(72.623 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- 12 milliárd élő baktériumkultúra
- Kollagénnel
- Sokoldalúan használható
Leírás
A BRAINEFFECT Daily Gut+ Kollagen por 12 milliárd élő baktériumkultúrát tartalmaz. Ezek természetes módon is megtalálhatók a bélrendszerben. Ezenkívül a por 10 g kollagén strukturális fehérjét tartalmaz, amely többek között elengedhetetlen a bőr számára. A DAILY GUT + KOLLAGEN terméket ezenfelül ceramidok, biotin és riboflavin egészíti ki. Ezzel a porral a következő itala egy szempillantás alatt elkészíthető.
Javasolt adagolás:
Reggel, reggeli előtt oldjon fel 3 teáskanálnyit 300 ml vízben vagy (növényi) tejben. A port felhasználhatja müzliben, smoothie-ban vagy joghurtban is.
Kérjük, vegye figyelembe: A csomagban található kis szárítótasak nem alkalmas fogyasztásra, hanem csomómentesen tartja a port.
Megjegyzés:
- A DAILY GUT + KOLLAGEN termék legalább 30 napon keresztül történő rendszeresen szedése javasolt.
- Felbontás után 1 hónapon belül használja fel.
- A szárítótasakot tartósan hagyja a csomagban a csomósodás elkerülése és a baktériumok számára tökéletes környezet biztosítása érdekében.
| Cikkszám: | BE-BE20443 |
|---|---|
| Tartalom: | 390 g |
| EAN: | 4260697146375 |
| Gyártói szám: | BE20443 |
| Márka: | BRAINEFFECT |
| Adagolási forma: | Por |
| Alkalmazás ideje: | Reggel, Étkezés előtt |
| Terméktípus: | Kollagén |
| Nyomokban tartalmazhat: | A - Glutén, C - Tojás, F - Szójabab, G - Tej, P - Csillagfürt |
| Megfelelő: | Gyomor és bél |
Az ajánlott napi mennyiséget ne lépje túl!
Tápérték
| Tápérték | / 100 g | maximális napi adag (13 g) |
|---|---|---|
| energia tartalom / energia | 1419 / 339 kj / kcal | 184 / 44 kj / kcal |
| zsír | 0,4 g | <0,5 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,2 g | <0,1 g |
| szénhidrát | 6,2 g | 0,8 g |
| ebből cukor | 1,7 g | 0,2 g |
| ballasztanyag | 10,4 g | 1,3 g |
| | 72,4 g | 9,4 g |
| só | 2,78 g | 0,36 g |
Összetevők
| Összetevők | maximális napi adag (13 g) |
|---|---|
| Lactobacillus és Bifidobacterium | 12 x 10^9 BZ |
| kollagén-hidrolizát | 10 g |
| koncentrált búza ceramid - CeramosidesTM | 10 mg |
| B2-vitamin (riboflavin) | 0,21 mg |
| | 7,5 µg |
| B6-vitamin | 0,21 mg |
| B1-vitamin (tiamin) | 0,16 mg |
| B12-vitamin | 0,38 µg |
Összetevők
77 % szarvasmarha kollagén hidrolizátum, természetes aroma, ellenálló dextrin (ballasztanyag[1]), akácrost, só, 1,92 % zsírszegény kakaópor, sűrítőszer (Xanthan), baktérium keverék (Lactobacillus brevis, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus casei, Lactobacillus paracasei, Bifidobacterium Longum, Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium breve, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus plantarum), édesítőszer (szteviol-glikozidok Stevia-ból), Ceramosides™, riboflavin, B6-vitamin, tiamin, biotin, B12-vitamin
- kukoricából
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Whitewall GmbH, Revaler Straße 30-31, 10245, Berlin, Németország, www.brain-effect.com |
|---|