Classic Ayurveda Dal veggie, bio, 300 g
Finom mungóbab és kókusztej színes zöldségválogatással kombinálva
2.540 Ft
(8.467 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Sütőtökkel, brokkolival és sárgarépával
- Vegán receptúra sárga mungóbabból
- Gyorsan, 20 perc alatt elkészíthető
-
Vegán -
Vegetáriánus
Leírás
Ez a Classic Ayurveda bio dal kíméletesen hántolt sárga mungóbabon alapul, amely krémes és telt alapot biztosít. A keverék olyan válogatott zöldségeket tartalmaz, mint a sütőtök, a brokkoli, a sárgarépa, a póréhagyma és a hagyma, amelyeket a kókusztejpor tesz még finomabbá. A római köményből, gyömbérből, korianderlevélből, mustármagból, chiliből és Aasafoetida-ból álló, finoman összehangolt fűszerkombináció gondoskodik az aromás egyensúlyról. Az étel tisztán természetes, ellenőrzött biológiai gazdálkodásból származó összetevőkből áll, és növényi fehérjeforrásként lett megalkotva.
Elkészítés:
1 adag (60 g)
Öntsön 180 ml vizet egy edénybe, és forralja fel. Adjon hozzá 60 g (kb. fél csésze) dal-keveréket, majd alacsony lángon, alkalmankénti kevergetés mellett főzze 20 percig. Ízlés szerint adjon hozzá ghee-t vagy olajat, és szükség esetén sózzon utána.
| Cikkszám: | XAY-AN-10737 |
|---|---|
| Tartalom: | 300 g |
| EAN: | 4032582022558 |
| Gyártói szám: | 10737 |
| Márka: | Classic Ayurveda |
| Táplálkozási típusok: | Vegán, Vegetáriánus |
| Terméktulajdonságok: | Vegán, Vegetáriánus |
| Tárolási útmutató: | száraz, hűvös és fénytől védett helyen tárolandó |
Összetevők
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1457 / 348 kj / kcal |
| zsír | 3,5 g |
| ebből telített zsírsavak | 0 g |
| szénhidrát | 43 g |
| ebből cukor | 4 g |
| ballasztanyag | 17 g |
| | 22 g |
| só | 1,35 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Amla Natur GmbH, Butterberg 3, 21279, Drestedt, Németország, www.amla.com |
|---|