Egészéség és fogyás - Zöldség- és gyümölcslevek

Mindenki tudja, hogy a gyümölcsök és a zöldségek egészségesek! Vitaminokat, ásványi anyagokat, nyomelemeket, fehérjéket, és valójában minden olyan anyagot tartalmaz, ami a szervezetet fitten és egészségesen tartja. Az ilyen gyümölcslevek az egészséges táplálkozás részei - mindegy, hogy A-, C-, D- vagy E-vitamint tartalmaz - szervezetünk számára igazi vitamin bombák!

Szűrés és rendezés

Ár Highlights Márka Terméktulajdonságok
Szűrés

Zöldség- és gyümölcslevek: 29 termék

Bio sárgarépalé

BIO PRIMO Bio sárgarépalé, 0,50 l

  • Direktlé
  • Finoman pasztőrözött
  • Egy kevés citrommal finomítva
560 Ft (1.120 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio céklalé

Alnatura Bio céklalé, 1 l

  • Direktlé
  • Naturland-minőség
  • Vegán
1.020 Ft (1.020 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio cékla direktlé - Tejsavval erjesztve

Alnatura Bio cékla direktlé -​ Tejsavval erjesztve, 500 ml

  • Ital és összetevő
  • 100% bio-gazdálkodás
  • Édes-aromás, lágy savakkal
710 Ft (1.420 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Bio savanyú káposztalé

BIO PRIMO Bio savanyú káposztalé, 0,50 l

  • Direktlé
  • Tengeri sóval finomítva
  • Részben tejsavas erjesztés
530 Ft (1.060 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Bio sárgarépa direktlé - Tejsavval erjesztve

Alnatura Bio sárgarépa direktlé -​ Tejsavval erjesztve, 500 ml

  • 100% direktlé
  • A-provitaminban gazdag
  • Italként vagy főzéshez
710 Ft (1.420 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio paradicsomlé

Alnatura Bio paradicsomlé, 500 ml

  • Vegán
  • Tengeri sóval
  • Olasz paradicsomból készült
710 Ft (1.420 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Bio zöldségkoktél

BIO PRIMO Bio zöldségkoktél, 0,50 l

  • Direktlé
  • 85% paradicsomlé
  • Tengeri sóval finomítva
560 Ft (1.120 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Bio savanyú káposzta direktlé - Tejsavval erjesztve

Alnatura Bio savanyú káposzta direktlé -​ Tejsavval erjesztve, 500 ml

  • Direktlé
  • Tisztán vagy keverve
  • Tengeri sóval finomítva
710 Ft (1.420 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio sárgarépalé

Alnatura Bio sárgarépalé, 1 l

  • Közvetlenül préselt lé
  • Bio minőség
  • Enyhén savanykás íz
900 Ft (900 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio Zöldséglé - Frissen a termőföldről

Alnatura Bio Zöldséglé -​ Frissen a termőföldről, 330 ml

  • Aromás íz
  • Sárgarépával, zellerrel és céklával
  • Italként vagy levesalapként
640 Ft (1.939 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio céklalé, friss termésből

Alnatura Bio céklalé, friss termésből, 330 ml

  • Friss termésből préselve
  • Bio minőség
  • Visszazárható üvegpalack
600 Ft (1.818 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio Sárgarépalé

Alnatura Bio Sárgarépalé, 330 ml

  • Hamisítatlan ivási élvezet
  • 100% Demeter bio-gazdálkodás
  • Visszazárható üvegpalack
640 Ft (1.939 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Bio paradicsomlé

BIO PRIMO Bio paradicsomlé, 0,50 l

  • Direktlé
  • Finoman pasztőrözött
  • Tengeri sóval finomítva
560 Ft (1.120 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Bio Think Pink Smoothie

BIO PRIMO Bio Think Pink Smoothie, 250 ml

  • Almával, szőlővel, banánnal és még sok mással
  • Üvegpalackban
  • Praktikus útközben
940 Ft (3.760 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Obsthof Retter Gránátalma Szupergyümölcs lé - Bio

Obsthof Retter Gránátalma Szupergyümölcs lé -​ Bio, 750 ml

  • 100% tiszta gyümölcslé
  • Szűretlen
  • Adalékanyagok nélkül
3.570 Ft (4.760 Ft / l)

Jelenleg nem elérhető

Biotta Classic Zellerlé - Bio

Biotta Classic Zellerlé -​ Bio, 500 ml

  • Frissen szüretelt, préselt zellerből készült
  • Különösen intenzív íz
  • Természetes kálium
2.140 Ft (4.280 Ft / l)

Jelenleg nem elérhető

Obsthof Retter Gránátalma Wellness Napok 15+3

Obsthof Retter Gránátalma Wellness Napok 15+3, 15 + 3 üveg

  • 100% direkt lé
  • Tiszta magpréselésből
  • 15 üveg + 3 üveg ajándék
45.101 Ft 64.206 Ft (3.341 Ft / l)

Jelenleg nem elérhető

Biotta Classic Breuss zöldséglé - Bio

Biotta Classic Breuss zöldséglé -​ Bio, 500 ml

  • Kálium forrás
  • Frissen és kíméletesen feldolgozott
  • Lé 672 g zöldségből
1.920 Ft (3.840 Ft / l)

Jelenleg nem elérhető

Bio céklalé

BIO PRIMO Bio céklalé, 0,50 l

  • Direktlé
  • Finoman pasztőrözött
  • Részben tejsavas erjesztés
560 Ft (1.120 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio zöldséglé

Alnatura Bio zöldséglé, 500 ml

  • Direkt lé
  • Gyógynövénysóval finomítva
  • Ideális levesekhez és szószokhoz
710 Ft (1.420 Ft / l)

Szállítás eddig: október 13.

Biotta Classic Savanyúkáposzta - Bio

Biotta Classic Savanyúkáposzta -​ Bio, 500 ml

  • Természetes C-vitamin forrás
  • Mesterséges adalékanyagok nélkül
  • Azonos íz
1.540 Ft (3.080 Ft / l)

Jelenleg nem elérhető

Biotta Classic Céklalé - Bio

Biotta Classic Céklalé -​ Bio, 500 ml

  • Biológiai gazdálkodásból
  • A földekről közvetlenül a palackba
  • Pasztörizált
1.690 Ft (3.380 Ft / l)

Jelenleg nem elérhető

Biotta Classic Burgonya - Bio

Biotta Classic Burgonya -​ Bio, 500 ml

  • Frissen szedett bio burgonyából készült
  • Különösen enyhe
  • Pasztőrözött
2.140 Ft (4.280 Ft / l)

Jelenleg nem elérhető

Biotta Classic Paradicsomlé - Bio

Biotta Classic Paradicsomlé -​ Bio, 500 ml

  • Préselt napérlelte bio paradicsom
  • Tiszta természet
  • Nagyon finom
1.690 Ft (3.380 Ft / l)

Jelenleg nem elérhető

Biotta Classic Zöldség-koktél Bio

Biotta Classic Zöldség-​koktél Bio, 500 ml

  • Természetes A-vitamin
  • Sokféleképpen kombinálható
  • Ideális léböjti napokon
1.690 Ft (3.380 Ft / l)

Jelenleg nem elérhető

Biotta Classic Sárgarépa - Bio

Biotta Classic Sárgarépa -​ Bio, 500 ml

  • Frissen betakarított, préselt sárgarépa
  • Természetes A-vitamint tartalmaz
  • Pasztőrözött
1.690 Ft (3.380 Ft / l)

Jelenleg nem elérhető

Biotta Breuss Bio

Biotta Breuss Bio, 500 ml

  • Eredeti receptúra Rudolf Breuss szerint
  • 100% minősített bio zöldséglevek
  • Természetes káliumforrás só nélkül
1.920 Ft (3.840 Ft / l)

Jelenleg nem elérhető

Bio Hello Yellow Smoothie

BIO PRIMO Bio Hello Yellow Smoothie, 250 ml

  • Banánnal, ananásszal és kókusszal
  • Üvegpalackban
  • Praktikus út- és napközben
940 Ft (3.760 Ft / l)

Kiárusítva

Biotta Léböjt 2, Bio

Biotta Léböjt 2, Bio, 500 ml

  • Kimondottan ízletes
  • Értékes rostokkal
  • Ideális a nap második felére
2.140 Ft (4.280 Ft / l)

Jelenleg nem elérhető