IronMaxx

Itt mindent megtalál, amire „sportolóként” a megfelelő tápanyagellátáshoz szükség van: - a fehérjék és aminosavaktól kezdve, a kreatinnon és energiáin át, egészen a vitaminokig és az ásványi anyagokig!

Vásárlás kategóriák szerint

Szűrés és rendezés

Ár Edzés célja Allergén - Mentes Terméktulajdonságok
Szűrés

IronMaxx: 1 - 30 a/az 38 termékből

ironMaxx Protein 30 Szelet

ironMaxx Protein 30 Szelet, Csokoládé (35 g)

  • Különböző ízekben
  • Szenzációsan finom íz
  • Minden szelet 5 értékes vitamint tartalmaz
450 Ft (12.857 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

ironMaxx Protein Creme

ironMaxx Protein Creme, Choc Almond (250 g)

  • Kevés szénhidrát
  • Gluténmentes
  • Alacsony cukortartalom
2.630 Ft (10.520 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

ironMaxx 100% Whey Protein

ironMaxx 100% Whey Protein, Banán-​joghurt (900 g)

  • Magas, akár 80 %-os fehérjetartalom
  • Optimális oldhatóság vízben
  • Aminosavak teljes választéka
17.314 Ft 18.290 Ft (19.238 Ft / kg)

Ingyenes szállítás eddig: október 06.

ironMaxx Vegan 30 szelet

ironMaxx Vegan 30 szelet, Csokoládé (35 g)

  • 26% fehérje/szelet
  • Pálmaolaj mentes
  • Tisztán növényi
450 Ft (12.857 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

ironMaxx Hellfire® Box

ironMaxx Hellfire® Box, 60 kapszula

  • Zöld tea kivonattal
  • Koffeint, yerba matét, guranát és niacint tartalmaz
7.890 Ft (121.385 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

ironMaxx Zenith 50 High Protein Szelet

ironMaxx Zenith 50 High Protein Szelet, Brownie Chocolate Crisp (45 g)

  • 50% fehérjetartalom
  • Alacsony cukortartalom
  • Különböző ízekben
860 Ft (19.111 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

ironMaxx 100% Whey Protein (tasak 500g)

ironMaxx 100% Whey Protein (tasak 500g), Eper (500 g)

  • Akár 80%-os fehérjetartalom
  • Kiváló aminosavprofil
  • Tökéletes oldhatóság csomók nélkül
11.290 Ft (22.580 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

ironMaxx XXL Adagolókanál

ironMaxx XXL Adagolókanál, Pink

  • Fontos tartozék
  • Ideális fehérjeporokhoz
  • Skálával ellátott
781 Ft 830 Ft

Szállítás eddig: október 06.

ironMaxx Green Amino

ironMaxx Green Amino, 550 kapszula

  • 100% enzimatikus
  • Értékes tejsavó fehérje hidrolizátummal
  • Ízetlen
19.590 Ft (52.240 Ft / kg)

Ingyenes szállítás eddig: október 06.

ironMaxx BCAAs + Glutamin 1200

ironMaxx BCAAs + Glutamin 1200, 260 kapszula

  • Utazáshoz ideális
  • Optimalizált B6-vitaminnal
  • Mesterséges színezék és tartósítószer mentes
15.690 Ft (43.864 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

ironMaxx Amino Tyrosin

ironMaxx Amino Tyrosin, 130 kapszula

  • Cukor- és zsírmentes
  • Ízsemleges
9.770 Ft (88.818 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

ironMaxx Collagen + Vitamin C Liquid

ironMaxx Collagen + Vitamin C Liquid, 1.000 ml

  • Folyékony arcplasztika
  • Mirabelle íz
  • 1000 ml koncentrátum
13.190 Ft (13.190 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

ironMaxx Guarana Active

ironMaxx Guarana Active, 100 kapszula

  • Zsír- és szénhidrátmentes
  • Erő, teljesítmény és állóképességi sport
  • Intenzívebb és hosszabb edzések
10.390 Ft (115.444 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

ironMaxx Vizes ballon (matt)

ironMaxx Vizes ballon (matt), Matt-​Szürke (2.200 ml)

  • Mérőskála 2200 ml-ig
  • A csavaros kupak 100% szoros (tömített)
  • Ergonómikus fogantyúval
8.080 Ft (3.673 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

ironMaxx Maca Origin 1300

ironMaxx Maca Origin 1300, 260 kapszula

  • Tiszta, növényi kivonat Peruból
  • Kiváló nyersanyagminőség
19.590 Ft (51.553 Ft / kg)

Ingyenes szállítás eddig: október 06.

ironMaxx Arginin Simplex 800

ironMaxx Arginin Simplex 800, 130 kapszula

  • Kapszula formában
  • Több, mint 3700mg L-arginin adagonként
  • Hozzáadott szénhidrát és koffein mentes
9.210 Ft (80.087 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

ironMaxx Arginin Simplex 1200

ironMaxx Arginin Simplex 1200, 260 kapszula

  • Hozzáadott szénhidrát és koffein mentes
16.590 Ft (50.273 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

ironMaxx Maltodextrin

ironMaxx Maltodextrin, 2.000 g

  • Ízetlen
  • 96% szénhidrát-tartalom
9.101 Ft 9.590 Ft (4.551 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

ironMaxx AminoCraft Liquid

ironMaxx AminoCraft Liquid, Narancs (1.000 ml)

  • 1 üveg 500 g tiszta fehérjének felel meg
  • Több, mint 12.000 mg tiszta folyékony aminosavat biztosít
  • Zsír nélkül
12.290 Ft (12.290 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

ironMaxx CLA - Konjugált Linolsav

ironMaxx CLA -​ Konjugált Linolsav, 130 kapszula

  • Maximális linolsav koncentráció
  • Lágyzselé kapszula - könnyen lenyelhető
12.290 Ft (70.551 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

ironMaxx Maca Origin 800

ironMaxx Maca Origin 800, 130 kapszula

  • Tiszta, növényi kivonat Peruból
  • Kiváló nyersanyagminőség
9.210 Ft (76.750 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

ironMaxx Bioaktív B-vitamin

ironMaxx Bioaktív B-​vitamin, 150 kapszula

  • B1-, B2-, B6- és B12-vitaminnal
  • Niacin, folsav és pantoténsav
6.540 Ft (54.500 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

ironMaxx Kreatin

ironMaxx Kreatin, 300 g

  • 5000 mg kreatin-monohidrát adagonként
  • Laktóz-, glutén- és cukormentes
  • Zsír, só, tojás és élesztő nélkül
8.650 Ft (28.833 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

ironMaxx 100 % Vegan Protein Zero

ironMaxx 100 % Vegan Protein Zero, Krémes csokoládé (500 g)

  • Steviával édesítve
  • Németországban készült
  • Tisztán növényi
9.210 Ft (18.420 Ft / kg)

Jelenleg nem elérhető

ironMaxx Zorn® - 480 g doboz

ironMaxx Zorn® -​ 480 g doboz, Fekete ribizli (480 g)

  • A legújabb edzés előtti táplálkozási technológia
  • Karnozinnal, béta-alaninnal, tirozinnal, argininnel és citrullinnal
  • Krea7 formulát tartalmaz
20.490 Ft (42.688 Ft / kg)

Jelenleg nem elérhető

ironMaxx 100% EAAs Zero

ironMaxx 100% EAAs Zero, Zöldalma (500 g)

  • Tökéletes az állóképességi sporthoz
  • Szémi-esszenciális hisztidinnel
  • Praktikus és gyorsan elkészíthető
14.890 Ft (29.780 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 28.

ironMaxx Shaker 700 ml

ironMaxx Shaker 700 ml, Frozen White/Rosé (700 ml)

  • Fehérje shake készítéséhez
  • Lehetővé teszi a gyors és egyszerű mixelést
  • A sporttáskák fontos kelléke
1.950 Ft (2.786 Ft / l)

Jelenleg nem elérhető

ironMaxx PLATINUM OMEGA 3

ironMaxx PLATINUM OMEGA 3, 60 kapszula

  • EPA-ban (34%) és DHA-ban (24%) gazdag
  • Felesleges adalék- és töltőanyagok nélkül
4.740 Ft (67.714 Ft / kg)

Jelenleg nem elérhető

ironMaxx Zenith 50 XL - High Protein szelet

ironMaxx Zenith 50 XL -​ High Protein szelet, Kókuszdió (1 szelet)

  • Maximális fehérjetartalom (50%)
  • Optimális fehérjeellátás
  • Ideális snackként az étkezések között
1.430 Ft (14.300 Ft / kg)

Jelenleg nem elérhető

ironMaxx Collagen Powder Zero

ironMaxx Collagen Powder Zero, Tropical (250 g)

  • A legmagasabb minőségű aminosavakkal
  • Könnyen oldódó
  • Különböző ízekben
7.890 Ft (31.560 Ft / kg)

Jelenleg nem elérhető

Az IronMaxx® prémium partnere a hatékony sport-táplálkozásnak. A cég táplálékkiegészítők széles választékát kínálja, hogy segítsen megtalálni mindenkinek a személyes céljaihoz szükségeset, legyen szó testépítési vagy akár fitnesztáplálkozásról. Kiváló ár-érték arány!