ironMaxx Fitness Pizza
Ideális alternatíva a pizza élvezetéért
KiárusítvaA termék már nem elérhető üzletünkben
Hasonló termékek
Leírás
A pizza rendkívül népszerű étel. Az Ironmaxx megteremtette a hagyományos pizza kiváló alternatíváját, így, ha megkívánná, a diéta során sem kell lemondania róla.
- A Fitness Pizza 35 % fehérjét tartalmaz, a szokásos pizzákhoz képest több, mint 311 % -al többet.
- Kiváló minőségű protein keveréket tartalmaz: búzafehérjét, tökmag fehérjét, napraforgómag fehérjét, csirke tojás fehérjét és fehérjével-dúsított tejsavó port.
- Mindössze 2,3 % cukrot tartalmaz adagonként.
- Összesen 39 % szénhidrátot tartalmaz.
- Adagonként közel 7% ballasztanyagot tartalmaz
Az élesztő a búza-, a szója- és a zabliszt kombinációjával a tészta tökéletesen megkel.
Elkészítés:
100 g keveréket egy kézimixer segítségével keverjen össze 75 ml vízzel kb. 4 percen keresztül, hogy sima tésztát kapjon. Ezután 10 percre fedje le és hagyja állni, majd helyezze sütőpapírra és tegye rá a kívánt hozzávalókat. Végül (légkeverés sütőben) süsse 10-12 percig 200-220 °C-on.
| Márka: | ironMaxx |
|---|
Kiegészítő információ
| Tápérték | 100 g |
|---|---|
| Energia | 1497 kJ / 357 kcal |
| Zsír | 4,7 g |
| ebből telített zsírsavak | 1,5 g |
| Szénhidrát | 39,1 g |
| ebből cukor | 2,3 g |
| Ballasztanyag | 6,9 g |
| Fehérje | 35,4 g |
| Só | 2,48 g |
Összetevők: búzaliszt, protein keverék [búzafehérje, tökmag fehérje, napraforgómag fehérje, csirke tojás fehérje, fehérjével dúsított tejsavó por], szójaliszt, élesztő, só, ehető zsírsavak mono- és digliceridjei*, zabliszt.
*emulgeálószer
Nyomokban csillagfürtöt tartalmazhat.
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: ironMaxx Fitness Pizza
1 vásárlói vélemény más nyelven
| 5 csillag | | 2 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 csillag | | 0 | (0%) |
| 3 csillag | | 0 | (0%) |
| 2 csillag | | 0 | (0%) |
| 1 csillag | | 0 | (0%) |
2 értékelés
Még nincs vásárlói vélemény magyar nyelven, de van 1 vásárlói vélemény más nyelven.
- Még nincs vélemény.