kruut Immun - Oxymel I Vadon termő gyógynövény kivonat, 150 ml (15 adag)
Gyógynövénykivonat csipkebogyóval és zsályával
6.320 Ft
(42.133 Ft / l, 27% áfával
-
kruut
Kraft - Oxymel I Vadon temő gyógynövény kivonat
Gyógynövénykivonat csalánnal és pitypanggal
14.290 Ft(28.580 Ft / l) -
kruut
Ruhe - Oxymel I Vadon termő gyógynövény kivonat
Gyógynövénykivonat citromfűvel és macskagyökérrel
6.320 Ft(42.133 Ft / l) -
kruut
Balance - Oxymel I Vadon termő gyógynövény kivonat
Gyógynövénykivonat almaecettel és nyers virágmézzel
14.290 Ft(28.580 Ft / l) -
kruut
Keserű - Oxymel I Vadon termő gyógynövény kivonat
Gyógynövénykivonat nyers virágmézzel
6.320 Ft(42.133 Ft / l) -
-
-
kruut
Ayurveda - Oxymel I Vadon termő gyógynövény kivonat
Gyógynövénykivonat gyömbérrel és ashwagandhával
6.320 Ft(42.133 Ft / l)
Tulajdonságok és előnyök
- Ideális támogatás
- Gyümölcsös-friss íz
- Almaecettel és nyers virágmézzel
Leírás
Az Oxymel egy kipróbált és bevált, hagyományos recept, nyers virágmézzel, szűretlen almaecettel és kiváló minőségű, friss vadon termő gyógynövényekkel. A kivonatot több héten át kíméletesen kevergetve, de soha nem melegítve állítják elő. Ez biztosítja, hogy az összetevők a lehető legjobban megmaradjanak. A méz és az almaecet kivonja az összetevőket a növényekből, és a kivonatot adalékanyagok nélkül, hosszan tartóssá teszi.
A kruut Oxymel Immun a csipkebogyó, a hegyi kaukkfű, a zsálya és a lándzsás útifű kombinációját kínálja Tökéletes két étkezés között, vagy bármikor, amikor úgy érzi, hogy támogatásra van szüksége.
Íz: gyümölcsös, fanyar, friss
Javasolt adagolás:
- Keverjen össze 1 evőkanál Oxymel készítményt 150 ml vízzel, keverje el és igya meg. Szükség esetén naponta több adagot is ihat.
- A gyártó azt javasolja, hogy soha ne szedje ugyanazt az Oxymel-típust 6 hétnél hosszabb ideig egyhuzamban, hogy elkerülje a hozzászokást. Egy hét szünet után újra elkezdheti, vagy közvetlenül átállhat egy másik fajtára.
Megjegyzés:
Az Oxymel terméket nem szabad 40 °C fölé melegíteni, különben a fontos tápanyagok elvesznek.
| Cikkszám: | KR-114 |
|---|---|
| Tartalom: | 150 ml |
| EAN: | 4260703370008 |
| Gyártói szám: | 114 |
| Márka: | kruut |
| Adagolási forma: | Folyadék |
| Terméktípus: | Növényi kivonatok |
| Termék-megújulás: | A termék-megújulás miatt a kiszállított termék csomagolása vagy címkéje vizuálisan eltérhet a bemutatott termék képétől. |
| Tárolási útmutató: | hűvös helyen tárolandó, fénytől védett helyen tárolandó |
| Megfelelő: | Immunrendszer |
Az ajánlott napi mennyiséget ne lépje túl!
Összetevők
Tápérték
| Tápérték | / 100 ml |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1030 / 246 kj / kcal |
| zsír | 4 g |
| ebből telített zsírsavak | 3 g |
| szénhidrát | 51 g |
| ebből cukor | 46 g |
| | 0 g |
| só | 0 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Kruut GmbH, Auguststraße 50B, 10119 , Berlin, Németország, www.kruut.de |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: kruut Immun - Oxymel I Vadon termő gyógynövény kivonat
| 5 csillag | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 csillag | | 0 | (0%) |
| 3 csillag | | 0 | (0%) |
| 2 csillag | | 0 | (0%) |
| 1 csillag | | 0 | (0%) |
1 értékelés
- Még nincs vélemény.