Sport és Fitness termékek

Ideális edzéshez

A testmozgás és a sport a mindennapi élet fontos eleme. A rendszeres aktivitás segíti a testtudatot és jó közérzetet biztosít. A megfelelő sporttáplálék és a kiegyensúlyozott étrend kombinációja támogathatja a sikeres edzést. A különböző termékek által kínált hatás olyan egyéni, mint minden sportoló maga. Aminosavak, fehérjék, erősítéshez vagy állóképességhez - ez a kategória mindent tartalmaz, amire a sportolóknak szüksége van. Tökéletes edzéshez és a jó közérzethez.

Vásárlás kategóriák szerint

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

    Szűrés és rendezés

    Ár Highlights Márka Adagolási forma Edzés célja Allergén - Mentes Terméktulajdonságok Aminosavak Fehérje típus
    Szűrés

    Sport: 1 - 30 a/az 938 termékből

    DIANA mit Menthol DIANA Sósborszesz üvegben

    DIANA mit Menthol DIANA Sósborszesz üvegben, 250 ml

    • Bedörzsölni és masszírozni
    • Eredeti recptúra szerint
    • Kiváló minőségű összetevők
    2.431 Ft 2.710 Ft (9.724 Ft / l)

    Szállítás eddig: október 07.

    DIANA mit Menthol Sport-balzsam üvegtégelyben

    DIANA mit Menthol Sport-​balzsam üvegtégelyben, 125 ml

    • Ápoló tulajdonságok
    • Hűsítő hatás
    • Gyorsan felszívódó
    1.789 Ft 1.990 Ft (14.312 Ft / l)

    Szállítás eddig: október 07.

    ENZBORN "Teufelssalbe Heiss"  Ördög kenőcs

    ENZBORN "Teufelssalbe Heiss" Ördög kenőcs, 200 ml

    • Intenzív melegítő hatás
    • Gél állagú
    • Gyorsan felszívódik
    3.210 Ft 3.570 Ft (16.050 Ft / l)

    Szállítás eddig: október 07.

    ESN Designer Whey Protein

    ESN Designer Whey Protein, Cinnamon Cereal (300 g)

    • Akár 25 g fehérje adagonként
    • Koncentrátum és izolátum kombinációja
    • Turmixokhoz, zabkásához és sok máshoz
    7.100 Ft 7.890 Ft (23.667 Ft / kg)

    Szállítás eddig: október 07.

    Raab Vitalfood GmbH Bio csillagfürt fehérjepor

    Raab Vitalfood GmbH Bio csillagfürt fehérjepor, 500 g

    • Adalékanyagok nélkül – 100%-ban tiszta
    • Sokoldalúan felhasználható receptekben
    • Fehérjében gazdag étrendhez
    5.442 Ft 6.050 Ft (10.884 Ft / kg)

    Szállítás eddig: október 07.

    Powerbar Protein+ Low Sugar szelet

    Powerbar Protein+ Low Sugar szelet, Vanilla (35 g)

    • 10 g fehérje szeletenként
    • Csak max. 1,6 g cukor 35 g-os szeletenként
    • Sportolás után és étkezések között
    639 Ft 710 Ft (18.257 Ft / kg)

    Szállítás eddig: október 07.

    Purasana Whey Protein por - Bio

    Purasana Whey Protein por -​ Bio, Natúr (400 g)

    • Magas fehérjetartalom
    • Speciális szárítás és szűrés
    • Kiváló minőségű tejsavó
    10.990 Ft 12.290 Ft (27.475 Ft / kg)

    Szállítás eddig: október 07.

    Multipower 53% Protein Boost

    Multipower 53% Protein Boost, Coconut (50 g)

    • Kiváló diéta esetén
    • Alacsony cukortartalom
    • Különböző ízekben
    1.179 Ft 1.320 Ft (23.580 Ft / kg)

    Szállítás eddig: október 07.

    ISO 100 Hydrolyzed Whey Protein Isolate, 932 g

    Dymatize ISO 100 Hydrolyzed Whey Protein Isolate, 932 g, Gourmet Chocolate (932 g)

    • 5 egymást követő évben kitüntetve
    • Minőségi tejsavófehérje-izolátum
    • Cukor- és zsírmentes
    31.287 Ft 34.790 Ft (33.570 Ft / kg)

    Ingyenes szállítás eddig: október 14.

    Multipower Protein Delight szelet

    Multipower Protein Delight szelet, Vanilla Cashew Caramel (35 g)

    • Ínycsiklandó ízekben
    • Értékes fehérjeforrás
    • Ideális snack
    875 Ft 980 Ft (25.000 Ft / kg)

    Szállítás eddig: október 07.

    Multipower Vegan Layer

    Multipower Vegan Layer, Mogyoróvaj (55 g)

    • 3 növényi fehérjeforrással
    • 24% fehérje szeletenként
    • Csak 1% cukor
    1.146 Ft 1.280 Ft (20.836 Ft / kg)

    Szállítás eddig: október 07.

    Multipower Protein Layer

    Multipower Protein Layer, Cookies and Cream (50 g)

    • Alacsony kalóriaérték
    • Alacsony cukortartalom
    • Kollagén nélkül
    1.146 Ft 1.280 Ft (22.920 Ft / kg)

    Szállítás eddig: október 07.

    ISO 100 Hydrolyzed Whey Protein Isolate, 2264 g

    Dymatize ISO 100 Hydrolyzed Whey Protein Isolate, 2264 g, Gourmet Chocolate (2.264 g)

    • Ideális intenzív erősítő edzések előtt
    • Első osztályú íz
    • Legmagasabb termékminőség
    66.639 Ft 74.090 Ft (29.434 Ft / kg)

    Ingyenes szállítás eddig: október 14.

    More Nutrition Protein Iced Coffee

    More Nutrition Protein Iced Coffee, Hazelnut Crispy (300 g)

    • Akár 19 g fehérje adagonként
    • Hozzáadott cukor nélkül
    • Valódi őrölt kávéval
    8.622 Ft 9.590 Ft (28.740 Ft / kg)

    Szállítás eddig: október 07.

    Ulla - Folyadékbevitel emlékeztető óra

    Ulla Ulla -​ Folyadékbevitel emlékeztető óra, Kaktusz

    • Intelligens folyadékbeviteli emlékeztető
    • Minden palackhoz illeszkedik
    • Applikáció nélküli működés
    8.453 Ft 9.400 Ft

    Szállítás eddig: október 07.

    ironMaxx Protein 30 Szelet

    ironMaxx Protein 30 Szelet, Csokoládé (35 g)

    • Különböző ízekben
    • Szenzációsan finom íz
    • Minden szelet 5 értékes vitamint tartalmaz
    402 Ft 450 Ft (11.486 Ft / kg)

    Szállítás eddig: október 07.

    BlenderBottle® GoStak™ megnagyobbítható -  2 x 150 ml

    BlenderBottle BlenderBottle® GoStak™ megnagyobbítható -​ 2 x 150 ml, White

    • 2 x 150 ml tároló
    • Nincs több káosz
    5.374 Ft 5.980 Ft

    Szállítás eddig: október 07.

    DIANA mit Menthol Sport-balzsam tubusban

    DIANA mit Menthol Sport-​balzsam tubusban, 75 ml

    • Krémes textúra
    • Ápoló tulajdonság
    • Praktikus sport- és szabadidőtáskában
    1.146 Ft 1.280 Ft (15.280 Ft / l)

    Szállítás eddig: október 07.

    Powerbar 52% Protein Plus szelet

    Powerbar 52% Protein Plus szelet, Chocolate Nuts (50 g)

    • Kevés cukor
    • Aszpartámmentes
    • 20 szelettől akciós áron, 50 g/szelet
    1.179 Ft 1.320 Ft (23.580 Ft / kg)

    Szállítás eddig: október 07.

    Ketofabrik Strawberry Chocolate csokoládészelet

    Ketofabrik Strawberry Chocolate csokoládészelet, 1 db

    • 1 g cukor szeletenként
    • Vegetáriánus
    • 3,6 g nettó szénhidrát szeletenként
    639 Ft 710 Ft

    Szállítás eddig: október 07.

    Vetain Vegán bio fehérje

    Vetain Vegán bio fehérje, Vanília (540 g)

    • Különböző ízekben kapható
    • Tiszta növényi alapú receptúra
    • Glutén- és szójamentes
    13.020 Ft 14.490 Ft (24.111 Ft / kg)

    Szállítás eddig: október 07.

    Raab Vitalfood GmbH Bio zöldborsófehérje

    Raab Vitalfood GmbH Bio zöldborsófehérje, 400 g

    • Vegán fehérjeforrás
    • 8 esszenciális aminosavval
    • Glutén- és laktózmentes
    7.100 Ft 7.890 Ft (17.750 Ft / kg)

    Szállítás eddig: október 07.

    Schalk Mühle Bio kender fehérje szelet

    Schalk Mühle Bio kender fehérje szelet, 35 g

    • Osztrák kenderfehérjével
    • 100% bio összetevők
    • Cukor hozzáadása nélkül
    1.146 Ft 1.280 Ft (32.743 Ft / kg)

    Szállítás eddig: október 07.

    Powerbar 30% Protein Plus szelet

    Powerbar 30% Protein Plus szelet, Caramel-​Vanille Crisp (55 g)

    • Kiváló minőségű fehérjében gazdag
    • Nagyon jó ízű
    • Akciós áron 15 szelettől, 55 g/szelet
    977 Ft 1.090 Ft (17.764 Ft / kg)

    Szállítás eddig: október 07.

    All Stars Oatcake zabszelet

    All Stars Oatcake zabszelet, Müsli Yoghurt (80 g)

    • Ideális edzéshez
    • Kézzel, szeretetteljesen készítve
    • Természetes módon, sütőben sütve
    740 Ft 830 Ft (9.250 Ft / kg)

    Szállítás eddig: október 07.

    Alnatura Bio müzliszelet - Juhar-datolya

    Alnatura Bio müzliszelet -​ Juhar-​datolya, 150 g

    • Zabpehely alapú
    • Bio minőség
    • Vegán
    740 Ft 830 Ft (4.933 Ft / kg)

    Szállítás eddig: október 07.

    Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Magnézium komplex 5in1

    Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Magnézium komplex 5in1, 180 kapszula

    • 100%-ban természetes eredetű
    • Ideális mindennapi használatra
    • Optimális adagolás
    19.190 Ft (190.377 Ft / kg)

    Ingyenes szállítás eddig: október 07.

    Raab Vitalfood GmbH Tiszta elektrolit

    Raab Vitalfood GmbH Tiszta elektrolit, 320 g

    • 5 ásványi anyag
    • Cukor és édesítőszerek nélkül
    • Vegán
    9.468 Ft 10.590 Ft (29.588 Ft / kg)

    Szállítás eddig: október 07.

    Nasara Elasztikus szalag 5 cm x 5 m

    Nasara Elasztikus szalag 5 cm x 5 m, Fekete

    • Bőrbarát
    • Légáteresztő
    • Vízáteresztő
    2.388 Ft 3.980 Ft

    Szállítás eddig: október 07.

    nutri + Vegán 3K proteinpor

    nutri + Vegán 3K proteinpor, Eperkrém (1.000 g)

    • Legalább 22 g fehérje adagonként
    • Krémes állagú, finoman édes
    • 3 fehérjeforrás kombinációja
    12.851 Ft 14.290 Ft (12.851 Ft / kg)

    Jelenleg nem elérhető